Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Seni Çok Bekledim dizisindeki Şebnem karakteri kimdir? Gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi okuldan mezun oldu? Boyu ve kilosu nedir? Daha önce hangi dizilere katıldı? Erkek arkadaşı kim? Resmi sosyal medya hesabı gibi tüm soruların cevabı merak edilmeye başlandı. Seni Çok Bekledim dizisindeki Şebnem karakteri en çok merak edilen konular arasında yerini almış durumda.

Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak dizi hem temasıyla hem de oyuncularıyla sık sık ön plana çıkıyor. Farklı imajıyla izleyenlerin dikkatini çeken karakterlerden biri olan Şebnem, izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı.

Seni Çok Bekledim Şebnem karakteri

Ayliz karakterinin dizideki en yakın arkadaşı Şebnem, çok güçlü bir kadın. Bu hayatta sadece Ayliz’e güveniyor. Kendi ayakları üzerinde durabilen ve özgürlüğünü seven bir kadın olmaktadır. Farklı imajıyla dikkat çeken Şebnem, müziksiz asla yapamaz. Aynı zamanda çok neşeli ve sevimli birisidir.

Seni Çok Bekledim Şebnem kimdir?

Güzel oyuncumuz Sibel Şişman dizide sıkça göreceğimiz Şebnem karakterine hayat verecek. Sibel Şişman’ı merak eden izleyicilerimiz adına sorularını cevaplamak istedik. Sibel Şişman kimdir? Sibel Şişman’ın yer aldığı diziler? Sibel Şişman’ın resmi instagram hesabı nedir? Gibi sorular merak içerisinde araştırılmaya devam ediyor.

Sibel Şişman kimdir?

Oyuncumuz Sibel Şişman 22 Ekim 1991 İstanbul doğumludur. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Uzun bir süre tiyatroda kaldıktan sonra dizi sektörüne girmeye karar vermiştir. 8 yılı aşkın süredir dizi oyunculuğu yapan oyuncumuz kariyerindeki en büyük yükselişi Erkenci Kuş dizisinde Güliz karakteriyle yaşamıştır.

Sibel Şişman’ın rol aldığı diziler

2020 – Seni Çok Bekledi (Şebnem)

2018 – Erkenci Kuş (Güliz)

2017 – Siyah İnci (İnci)

2016 – Yeter (Yonca)

2014 – Yılanların Öcü (Ayşe)

2013 – Küçük Kıyamet

2012 – Farklı Desenler (Asiye)

Sibel Şişman’ın resmi instagram hesabı

Sibel Şişman, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanıyor ve günlük hayatını ve projelerini takipçileriyle paylaşıyor. Sibel Şişman’ın resmi instagram hesabında 96 gönderi ve 240.000 takipçisi bulunuyor. İnstagram’da Sibel Şişman’ın resmi kullanıcı adı: @sibelsismn

Seni Çok Bekledim Şebnem kıyafetleri

Ben de Seni Bekledim dizisinde kıyafetleriyle dikkat çeken karakterlerden biri de Şebnem karakteri oldu. Dizi yayına girdiğinde kıyafet ve elbiseleri model, marka ve fiyat bilgileri netlik kazanacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here