Pek çok dizide karşımıza çıkan Sibel Şişman, yıldızı yeni yeni parlayan oyunculardan biridir. Ekranlarda görmeyi istediğimiz bir karakter olan Şişman, yeni dizi Seni Çok Bekledim ile ekranlarda olacaktır. Karakteri gereği başrol oyuncusunun en yakın arkadaşı yani yardımcı kadın başrol oyuncusu olacak olan oyuncu, sevenleri tarafından merakla beklenmektedir.

Seni Çok Bekledim dizisi

Seni Çok Bekledim dizisinin öne çıkan oyuncularından olan Sibel Şişman hakkında pek çok soru sorulmaktadır. Skala Yapım’ın yapımını üstlendiği, ekranların yeni dizisi Seni Çok Bekledim güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile gündeme oturmuş durumda. Dizinin oyuncu kadrosunda oldukça güçlü isimler bulunmakta. Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu ve Durul Bazan gibi isimlerin yer aldığı dizide Sibel Şişman gibi yıldızı yeni parlayan isimler de ekranlarda görülmektedir. 

Bu yapımdan önce Bay Yanlış dizisinde gördüğümüz Şişman, yıldızını daha da parlatmak ve oyunculuğunu güçlendirmek için bu dizide de yer alacak. Dizideki rolü gereği başrol olan İrem Helvacıoğlu’nun en yakın arkadaşı olmakla birlikte yardımcı kadın başrol oyuncusu sıfatında bulunacaktır. 

Dizinin Şebnem’i Kimdir?

Dizideki Şebnem karakterine Sibel Şişman hayat vermektedir. Şebnem, 30 yaşında bir şarkıcıdır. Gülriz’in (İrem Helvacıoğlu) en yakın arkadaşı Şebnem, ondan başka kimseye güvenmez. Ailesinin yerine kimseyi koyamayan Şebnem, özgürlüğüne düşkün bir karakterdir. Genel olarak bakıldığında hayatında kimse yoktur, yalnız ve kimsesizdir. Gülriz ile birbirlerinin canı ciğeri olmuşlardır. Müzik dinlemekten ve şarkı söylemekten oldukça keyif alan Şebnem, yaşadığı sıkıntılardan kendi başına kurtulmayı başarmış, başına gelen zorluklara yine kimsenin yardımı olmadan göğüs germiş ve bunları atlatmıştır. Güçlü ve korkusuz bir karakter olan Şebnem bir o kadar da eğlenceli ve hayat doludur. Çevresindeki insanlar tarafından bu yönüyle de oldukça sevilir. Yeri geldiği zaman düşmanlarının pusuya kaçtığı, gözlerini korkutan bir kadın da olmuştur. 

Sibel Şişman Kimdir?

22 Ekim 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tiyatro eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde alan Şişman, pek çok tiyatroda sahne alıp oyunculuğunu bu şekilde göstermeye başlamıştır. Oyunculuk anlamında ilk deneyimi STV kanalında yayınlanan Küçük Kıyamet, Farklı Desenler gibi dizilerde olmuştur. Bundan sonra Yılanların Öcü, Yeter, Siyah İnci gibi pek çok dizide de yer almayı başarmıştır. Şişman’ın yıldızının parladığı Yeter dizisindeki Yonca karakteri oldukça sevilmiş ve ekranların aranan yüzü olmasını sağlamıştır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here