Fox TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı son bölümü ile geçtiğimiz Çarşamba ekranlara gelmişti. Ardından izleyici yeni bölüm fragmanını merak eder oldu.

Her hafta Çarşamba günleri saat 20:00’de ekranlara gelen dizi beğeni toplamaya devam ediyor. Son bölüm ile ilgili özet yazımızda yer alıyor.

Sen Çal Kapımı 23. bölüm özet

Geçtiğimiz bölümlerde dizinin hikayesine yeni katılan Balca her ne kadar Serkan’dan hoşlanmadığını ona ilgi duymadığını söylese de Eda, Balca’nın niyetini anlamıştır. Serkan kıza ilgi göstermemektedir. Eda kızın ilgi gösterdiğini öne sürer ancak Serkan bunu reddeder ve iddialaşırlar. Bunu bir sonuca ulaştırma için Balca’nın Serkan’dan hoşlanıp hoşlanmadığını kendi yöntemleri ile test etmeye karar verirler. Serkan ve Eda cephesinde bunlar olurken, Eda’nın arkadaşları Balca’nın açığını ararlar.

Şirket bir ihale için hazırlanırken Eda bir plan hazırlan ve Balca’ya tuzak kurar. Bunlar olurken Eda patronunun gizli ortağı için bazı hazırlıklar yapar. Gizli ortağın babaannesi olduğunu bilmeyen Eda, hem ihalenin sonucu ile hem de babaannesinin ortaya çıkışı ile Serkan’la beraber büyük şok yaşar.

Sen Çal Kapımı 24. bölüm fragman

https://www.youtube.com/watch?v=1lsJXtuU_Eg

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here