Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Sen Anlat Karadeniz Hazan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Gülper Özdemir Biyografisi

Sen Anlat Karadeniz dizisine Hazan karakteriyle yeni dahil olan oyuncunun başrol olacağı dedikoduları gündemde. Bizler de haberimizde Sen Anlat Karadeniz Hazan Kim ? Güzel oyuncu başrolde mi ? sorularını yanıtladık.

Sen Anlat Karadeniz dizisine Hazan karakteriyle yeni dahil olan oyuncunun başrol olacağı dedikoduları gündemde. Bizler de haberimizde Sen Anlat Karadeniz Hazan Kim ? Güzel oyuncu başrolde mi ? sorularını yanıtladık.

Sen Anlat Karadeniz Hazan Kimdir ?

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz hakkında büyük  bir değişiklik iddiası söz konusu. Şu sıralar dizinin başrol oyuncusunun değişeceği konuşuluyor. Bu iddia dizinin sevenleri tarafından büyük bir merak konusu oldu. Bizler de ilgilileri için bu iddiaların doğruluğunu  araştırdık. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dizide Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu’nun diziden ayrılacağı bir başka iddia konusuyken diziye Hazan karakterinin de dahil olması izleyenlerin kafasını iyice karıştırdı. Güzelliği ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Hazan’ın nenesi Tahir’i yanlışlıkla vurunca Hazan,Tahir ile ilgilenmeye başlar.

Hazan karakterinin diziye girişi bu şekilde oldu. Sorumuza gelecek olursak bu suna henüz net bir cevap vermek için erken. Ancak bazı dedikodulara göre İrem Helvacıoğlu’nun yaşadığı bir tartışmadan ötürü diziden ayrılacağı konuşuluyor. Bunların sadece söylenti mi olduğu  ya da doğruluk payı var mı ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Peki Hazan Karakterine Hayat Veren Gerçek Adı Ve Bilgileri Neler ?

Hazan’ın gerçek adı Gülper Özdemir. Son olarak Kanal D ekranlarından yayınlanan Tutsak adlı dizide Elif karakteri ile ekranlara gelen Gülper Özdemir bu dizide babası tarafından zorla kendinden büyük bir adamla evlendirilmiş bir kadına hayat vermiştir.

Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak; 1990 senesinde Almanya’nın Frankurt şehrinde doğan güzel oyuncu, üniversiteyi yurt dışında okumuştur. ABD Truman State University mezunu olan başarılı oyuncu,  ayrıca Almanya RheinMain University of  Applied Sciences mezunudur. Aslen Sinoplu olan oyuncunun boyu 1,76 kilosu ise 57 kg dır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan “Meleklerin Aşkı” dizisinde başrolde yer almış ve Melek karakterine hayat vermiştir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.