Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi, yeni sezonuyla dönüyor. Ocak ayı itibariyle yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosunda değişikliğe gidildi. Diziye katılan oyunculardan bir tanesi de Anıl Tetik. Peki, Anıl Tetik kimdir? Nasıl bir hayatı vardır? İşte detaylar…

Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi, bir süreliğine ara vermişti. Ocak ayından itibaren tekrar ekranlara gelecek olan dizinin oyuncu kadrosunda değişikliğe gidildi. Dizinin oyuncu kadrosu hemen hemen yarı yarıya değişti. Gaye Turgut Evin, Berk Oktay, Bahadır Buyruk ve Ogeday Girişken gibi isimler diziden ayrılmıştı. Yeni sezon kadrosuna ise; Ekim Mert Daymaz, Erkan Meriç ve Taner Karadağlı isimleri katılmıştı. Bu isimlere yeni bir isim daha eklendi. Savaşçı dizisinin yeni sezon kadrosunda, Anıl Tetik’de yer alacak. Dizide Anıl Tetik, Savaş Astsubay karakterini canlandıracak.

 

Anıl Tetik’in canlandıracağı Savaş Astsubay, Kılıç timine dahil olan isimlerden biri olacak. Keskin nişancı olarak ekipte yer alacak Savaş Astsubay karakteri, oldukça cesur bir askerdir.

Savaş Astsubay’ı canlandıracak Anıl Tetik kimdir?

 

1 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Anıl Tetik, aslen Kırklareli’dir. Eğitimini, Amerikan Dili ve Edebiyatı üzerine alan Anıl Tetik, motor sporları sporcusudur. 2012 senesinde Survivor’a katılan Anıl Tetik, Survivor macerasından sonra oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. İlk olarak Alemin Kralı ve Kızlarım İçin dizilerinde yer alan oyuncu, daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır ve Tek Yürek dizilerinde oynamıştır. Son olarak Sol Yanım dizisine konuk olan Anıl Tetik, Savaşçı dizisinin yeni sezon kadrosuna dahil olmuştur. 30 yaşında olan oyuncunun boyu 1.86 cm ve kilosu 74 kilodur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here