Ana sayfa Teknoloji Samsung Telefonların Oreo Güncellemesini Ne Zaman Alacağı Belli Oldu! Samsung Android Oreo’nun...

Samsung Telefonların Oreo Güncellemesini Ne Zaman Alacağı Belli Oldu! Samsung Android Oreo’nun Türkiye’ye 2018’de Geleceğini Duyurdu!

Samsung, Türkiye'deki milyonlarca Android kullanıcısının merakla beklediği müjdeyi verdi. Oreo güncellemesi Türkiye'ye 2018 başına geliyor. İşte güncellemeye ilişkin detaylar.

7
0

Samsung, Türkiye’deki milyonlarca Android kullanıcısının merakla beklediği müjdeyi verdi. Oreo güncellemesi Türkiye’ye 2018 başına geliyor. İşte güncellemeye ilişkin detaylar.

Samsug yapmış olduğu resmi açıklamada Android Oreo güncellemesini duyurdu. Güncellemenin 2018 yılının başında yayınlanacağı belirtildi ancak kesin tarih ve cihaz bilgisine ilişkin detaylar paylaşılmadı. Güncellemenin pek çok amiral gemisine geleceği aktarıldı.

HANGİ CİHAZLAR GÜNCELLEME ALACAK?

Güncelleme alacak telefonların; Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S7 serisi ve Galaxy Note 8 olması bekleniyor. Bu cihazların güncellemeyi kesin alacağı yönünde iddialar yankılanmaktayken, diğer cihazların da bu güncellemeyi alması beklenmektedir.

Samsun dışındaki başka markaların amiral gemileri de Android Oreo güncellemesini alacaktır. Güncelleme alacak cihazlar şu şekildedir;

Zenfone 4, Zenfone 4 Pro, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro, Zenfone 4 Max, Zenfone 4 Max Pro. Bunun yanında Zenfone 3 serisi ve Zenpad serisindeki pek çok cihaz da Oreo güncellemesini alacaktır.

Google cihazlarından Pixel, Pixel XL ve Pixel C cihaz kullanıcıları da yeni güncellemeyi yükleyebilecektir.

Oreo güncellemesini alacak LG modelleri ise; LG V30, LG G6 ve LG G5 olması beklenmektedir.

YENİ GÜNCELLEMEYLE CİHAZLARA NE GİBİ YENİLİKLER GELECEK?

Güncellemenin geldiği akıllı cihazlarda uygulamalar çok daha hızlı açılacaktır. Arka plandaki uygulamaların sarf ettiği güç daha da azaltılacaktır. Bunun yanında cihazlara yeni emojiler eklenecektir. Bir diğer dikkat çeken özelliğin ise Picture in Picture özelliği olduğu ifade ediliyor.

Cihazlarda artık gece modunun da olacağı açıklanan yenilikler arasında yer almaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here