Ana sayfa Teknoloji Samsung Hibrit Saatleri Özellikleri neler? Görücüye Çıktı Mutlaka İnceleyin

Samsung Hibrit Saatleri Özellikleri neler? Görücüye Çıktı Mutlaka İnceleyin

Samsung Hibriti akıllı saatine uygun hale getirdi. Şimdi ise siparişlerine yetişemiyor. Gear s3 hibrit saatin özellikleri herkesi meraklandırdı.

7
0

Samsung Hibriti akıllı saatine uygun hale getirdi. Şimdi ise siparişlerine yetişemiyor. Gear s3 hibrit saatin özellikleri herkesi meraklandırdı.
Samsungun yeni tasarımı olan Hibrit saatler geçtiğimiz günlerde İsviçrede yapılan saat&mücevher fuarı Baselworld 2017 de görücüye çıktı.

Samsung piyasaya sürülen Gear s3 serisi akıllı saatleriyle kendinden bahsettirmişti. Hibrit saatler ise Gear s3 serisinin geliştirilmesiyle oluştu.

3 tasarım şeklinde yapılan saatlerin ilki yay-dişli mekanizması ile çalışıyor.  Son zamanlarda sevilen tasarımlardan biri olan kadransız saatler hibrit saatlerde de karşımıza çıkıyor. 

İkinci saat ise daha klasik sevenler için yapılan  mekanik kadranı olan  akıllı bir saat özelliği taşıyor. Üçüncü saat ise nostalji saat sevenlerin bayılacağı cep saati şeklinde tasarlanmış durumda. Kapağını açınca içinde barometre,pusula ve saatin bulunduğu cep saatlerinin ıse dış kapakları mekanik olarak tasarlanmış durumda.

 Hibrit Saatlerin Özellikleri Neler ? 

– Paslanmaz çelik kasaya sahip
– Super Amolet ekranı
– Telefon görüşmesi yapılabilir
– Saate müzik atabilme özelliğine sahip
– Çift çekirdekli
– Exynos 7270 işlemcisine sahip
– Suya dayanıklı

Samsungun hibrit saatlerinin satışa sunulup sunulmayacağı kesin olarak duyurulmadı. Taşep edilirse tasarımcıyla anlaşılacağı düşünülüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here