Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Samsung Galaxy S8 ve S8+ Türkiye’de Satışa Sunuldu Fiyatı ve Farkları Neler

Samsung’un yeni cihazları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung’un yeni cihazları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung’un amirali olarak piyasaya sürülen Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye’de de satışa sunuldu. Türkiye’de de büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Samsung gözalcı tasarımı ve yeni dizaynı ile göz kamaştırdı. 

Samsung Galaxy S8  ve Galaxy S8 Plus Türkiye’de Satışa Sunuldu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung kullanıcılarını sevindirecek bir kararla Türkiye piyasasında satışa çıktı.Samsung henüz yeni çıkardığı Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus telefon modellerini Türkiye’de indirimli fiyatla satışa çıkaracağını açıkladı.

Geçtiğimiz ay büyük bir lansmanla kullanıcıya tanıştırılan cihazların fiyatları Galaxy S8 4 bin 399 TL, Galaxy S8 Plus için ise 4 bin 999 TL olarak belirlenmişti. 21 Nisan’da Türkiye piyasasına  indirimle gireceğini açıklayan Samsun yeni fiyatları için Galaxy S8 3 bin 999 TL, Galaxy S8 Plus için ise 4 bin 499 TL olarak belirlendiğini açıkladı. 

Tasarımlarıyla göz dolduran Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın en dikkat çeken özelliği tamamen çerçeviz olan büyük ekranı oldu. Büyük ekranıyla daha kolay kullanım ve şık bir tasarım sergileyen Samsung Galaxy ekran çizilmelerine karşı da Coning Gorilla Glaas 5 ile korunuyor.

Yeni modellerinde büyük bir değişime imza atan Samsung, diğer modelleriyle bütünleşen fiziksel home tuşuna da veda etti. Parmak izi tanıma tasarımını cihazın arkasına alan Samsung, yüz tanıma özelliğiyle de cihazlarını yeni bir boyuta taşıdı. 5 ayrı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye’de birçok kullanıcısı tarafından merakla bekleniyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.