Ana sayfa Teknoloji Samsung Galaxy S8 Plus Nasıl Format Atılır? Detayları Öğrenin

Samsung Galaxy S8 Plus Nasıl Format Atılır? Detayları Öğrenin

Samsung'un yeni gözdesi Galaxy S8 Plus sahada! Satışa çıkan ürünün sahipleri ise satın aldıkları cihazda format atma işlemini nasıl gerçekleştireceklerini merak ediyor. Bunu yapmak ise oldukça kolay!

5
0

Samsung’un yeni gözdesi Galaxy S8 Plus sahada! Satışa çıkan ürünün sahipleri ise satın aldıkları cihazda format atma işlemini nasıl gerçekleştireceklerini merak ediyor. Bunu yapmak ise oldukça kolay!

Samsung, rekabet stratejisini güçlendirerek son 5 ay içerisinde çok sayıda yeni modelini satışa sundu. Galaxy serisini ilerletme konusunda oldukça iddialı olan firmanın S8 ile Apple’a taş atması dikkatleri çekti.

Apple’ın numaralı serisini geriden takip eden Samsung’un S8’i piyasaya sürerek iPhone’un 7 modelini geride bırakması ise en şiddetli ataklardan oldu. Şimdi S8 Plus ile de Plus serisindeki sürekliliği kıran Samsung’dan bu yeni cihaza nasıl format atılacağına dair bilgiler geldi.

ANDROİD’DE BU İŞLEM OLDUKÇA STANDART

Samsung Galaxy S8 cihazı Android 7.0 Nougat sürümü ile sahiplerine sunulmakta. Cihazın Ayarlar menüsü diğer Android cihazlardaki gibi standart. Buradan Yedekle ve Sıfırla seçeneğini seçeceğiz. Bu kısımda işlemi başlatmadan önce cihazın minimum %50 şarj seviyesinde olduğuna emin olmalıyız ve hatta mümkünse cihazı şarja takmalıyız.

Gerekli yedekleme işlemleri tamamlandıktan sonra “Sıfırla” seçeneğini seçerek formatımızı başlatabiliriz. İşlem tamamlandığında cihaz kapanıp açılacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here