Ana sayfa Teknoloji Samsung Galaxy S8+ Batarya testi nasıl sonuçlandı? Beklentileri karşılayacak mı

Samsung Galaxy S8+ Batarya testi nasıl sonuçlandı? Beklentileri karşılayacak mı

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8+ batarya testine tabii tutuldu. Firmanın batarya gücü konusunda söz verdiği yeni cihazın batarya gücünden beklenen sonuç geldi mi?

7
0

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8+ batarya testine tabii tutuldu. Firmanın batarya gücü konusunda söz verdiği yeni cihazın batarya gücünden beklenen sonuç geldi mi?

Apple ile olan rekabetinde güçlü bir darbe indirmeye kesin karar veren Samsung, Galaxy S8+ modeli ile sahaya dönüyor. Bu yıl çok fazla kategoride telefon piyasaya süren firmanın Plus yükseltmeli S8 modeli teknik özellikleri ve bilgileri paylaşıldıktan hemen sonra batarya testine tabi tutuldu.

Note serisinin gündemde bomba etkisi yaratan patlama olaylarının ardından bu cihaza yönelik beklentiler bir hayli yüksekti.

BATARYA TESTİNİN SONUCU NE OLDU

Firma telefonu sahaya sunmadan teste tabii tutulurken S7 ile kıyaslanması dikkatleri çekti. Bu kıyastan elde edilen sonuçlara göre batarya güçleri kafa kafaya olan cihaz beklentinin altında kaldı. Ancak S7’ye göre daha fazla güç tüketimi gösteren cihaz yine de bir nebze üstün sayılabilir Always on Display özelliği nedeni ile bataryasında hızlı ömür kaybı yaşandığı dikkatleri çekti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here