Ana sayfa Teknoloji Samsung Galaxy Note 8 Klavye Yabancı Dil Nasıl Eklenir, Yabancı Dil Ekleme

Samsung Galaxy Note 8 Klavye Yabancı Dil Nasıl Eklenir, Yabancı Dil Ekleme

Samsung'un amiral gemisi olan Note modelleri tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çekmetedir. Bu haberimizde sizlere Samsung modellerinde klavye ve dil seçeneğini değiştirmeyi aktaracağız.

6
0

Samsung’un amiral gemisi olan Note modelleri tasarımı ve teknik özellikleriyle dikkat çekmetedir. Bu haberimizde sizlere Samsung modellerinde klavye ve dil seçeneğini değiştirmeyi aktaracağız.

Samsung’un amiral gemisi olan Note modelleri, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Kaliteli donanımı ve teknik özellikleri ile ön planda olan Note 8 modeli, diğer akıllı telefonlardan kendisinin farkını kullanmaya başlayınca hemen hissettiriyor. 

Note 8 ve Samsung modellerinde telefona yüklü olan kurulum dillerinin haricinde yeni dil ekleme ve klavye ekleme seçenekleri de mevcut olup, kullandığınız dil seçeneğini de değiştirmeniz mümkündür. Samsung telefonunuzda klavye ve dil ayarlarınızı değiştirmek istiyorsanız, gerekli adımlar aşağıdaki gibidir;

1)Telefonunuzun klavyesini görünür konuma getirin (Mesajlasma esnasında ya da WhatsApp kullanırken öneğin).
2)Boşluk tuşunun sol tarafında yer alan tuşa basılı tutun.
3)Çark şeklinde olan ayarlar menüsünü açın.
4)Giriş Dilleri altında yer alan Türkçe Qwerty klavye’nin altındaki Giriş Dillerini Seçin’e tıklayın.
5)Gelen uyarıya Tamam deyip geçin.
6)Güncellemeler denetlendikten sonra Türkçe Qwerty Klavye’nin altında indirebileceğiniz dillerin listesi çıkacak istediğiniz dili seçip indirin.
7)İndirdiğiniz dil seçeneğinin yanındaki kutucuğu seçili hale getirdikten sonra tekrar klavyeye dönün ve boşluk tuşuna basılı tutup sağa sola kaydırarak diller arasında geçiş yapın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here