Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 + tasarımıyla gözleri doldurdu

Samsung Galaxy Note 20 ile Galaxy Note 20 + tasarımıyla gözleri doldurdu. Üçlü kamera kurulumuna yer verilen modelin tasarımı büyük bir ilgi topladı.

Samsung Galaxy Note 20 ile Galaxy Note 20 + tasarımıyla gözleri doldurdu. Üçlü kamera kurulumuna yer verilen modelin tasarımı büyük bir ilgi topladı.

Samsung’un bu yıl piyasaya sürmesi beklenen yeni amiral gemisi Galaxy Note 20 ile ilgili sızıntılar teknoloji gündeminde yer almaya devam ediyor. Sosyal medyada sızdırılan son konsept tasarımlarda Galaxy Note 20 ile Note 20 Plus’un ekran noktasında Galaxy S20 ile aynı çizgide olacağı belirtiliyor.

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung’un gelecek yaz tanıtıma çıkarma planları yaptığı Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. Galaxy Note 20 Plus modeli için yeni konsept görüntüleri paylaşıldı. Cihazın 6.9 inç, Note 20’nni ise 6.7 inç ekrana sahip olacağı belirtildi.

- Advertisement -

Galaxy Note 20+ 6.9 inç ekrana sahip olacak

Galaxy Note 20 Plus’un konsept tasarımında son derece estetik bir kamera kurulumu yer aldığı görülüyor. Dikey sıralanan üçlü lens konfigürasyonun altında çözünürlük değişmeden fazla yakınlaştırma yapmayı mümkün hale getiren periskop lensi olabilir. Öte yandan Samsung Galaxy Note 20 Plus’un 108 MP çözünürlüğe sahip bir ana kameraya sahip olması da kuvvetle muhtemel.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.