Ana sayfa Teknoloji Samsung Galaxy J2 Özellikleri Tanıtıldı

Samsung Galaxy J2 Özellikleri Tanıtıldı

Samsung'un piyasaya sürdüğü yeni ürünü Samsung Galaxy J2 modeli telefon pazarında yerini aldı. Dış ve iç yapı özelliği ile birçok insana hitap edebilen kullanışlı bir telefondur.

5
0

Samsung’un piyasaya sürdüğü yeni ürünü Samsung Galaxy J2 modeli telefon pazarında yerini aldı. Dış ve iç yapı özelliği ile birçok insana hitap edebilen kullanışlı bir telefondur.

İnsanlar hangi elektronik lete talep gösteriyor dendiğinde hiç şüpesiz cep telefonu cevabını vermemiz kaçınılmaz. İlk çıktığı yıllarda sadece mesajlaşma ve arama özelliği ile bilinen cep telefonu, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok özellik eklenerek piyasaya sürüldü. Telefon pazarına dokunmatik ekran özelliğine sahip telefonların gelmesi ile birlikte insanların talebi tuşlu telefon yerine dokunmatik ekrana sahip telefonlara kaydı. İçerisinde birçok özelliği barındıran dokunmatik telefonlar, intenet ağları ile birleşince nerdeyse günlük yaptığımız aktiviteler telefona sığdırıldı. Bu sebeple piyasadaki dokunmatik telefon talepleri arttı. Kimisiişi için mail özelliği ile kulladığı telefonları kimisi de fotoğraf çekmek için kullanır halde geldi. 

Kişiler telefon alırken telefonun ebatına, fotoğraf çekme kalitesine aynı zamanda zerafetine bakarak tercihte bulundular. Bunların yanında işletimcisinin iyi olması ve ekstra özellikleri ilede telefon alıcılarını etkileyecek telefonlar piyasaya sürüldü.

Son zamanlarda Samsung’un  çıkardığı telefon markası Samsung Galaxy J2 modelinin piyasaya sürülmesi ile insanlar bu telefona yöneldi. Birçok insan da görsel olarak güzel bulsa da telefonun özelliklerini bilmedikleri için almakta terettüt ettiler. 

Samsung Galaxy J2 nedir ve özelikleri nelerdir?

Hızla gelişen telefon teknolojisinde Samsung’un yeri kaçınılmazdır. İnsanlar tarafından fazla talep gören marka yeni çıkarmış olduğu Samsung Galaxy J2 markası telefon pazarında yerini buldu. Samsung Galaxy J2 markasının özellikleri;

1) 4.7 inç ekrana sahip

2) 5 MP ana kamerası, 2 selfie kamerası bulunmaktadır

3) 8 GB iç depolama alanı ile birçok veriyi kaydetme, depolama özelliğine sahip

4) 1 GB RAM ve mikroSD kart desteği bulunmaktadır

5) Çift sim kart ve değiştirilebilen mAh bataryaya sahiptir. 

6) 540×960 piksel çözzünürlüklü kameraya sahip olma özelliği ile daha canlı fotoğraf çekme özelliği bulunmaktadır.

7) Telefon ağırlık olarak 130 gram ağırlığa sahiptir. 

8) Arkasındaki kameralarda LET ışıklandırma bulunmaktadır. 

9) 250 GB’a kadar ek depolama alanı bulunmaktadır. 

Gayet iyi özellikte tasarlanmış olan Samsung Galaxy J2 2017 telefon modeli almayı düşünen kişiler mevcut bilgileri okuyup, ihtiyacını karşılayacak özelliğe sahipse telefonu alıp kullanabilirler. Donanımsal sorunda gerekli işlemi garanti belgesi dahilinde servisler halledecektir. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here