Ana sayfa Teknoloji Samsung Galaxy C9 Pro Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Samsung Galaxy C9 Pro Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, büyük bir merakla beklenen amiral gemisi Galaxy C9 Pro’yu resmen duyurdu. Üstün özelliklerle donatılan amiral gemisi kullanıcılarına çok büyük olanaklar sağlamakta;

5
0

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, büyük bir merakla beklenen amiral gemisi Galaxy C9 Pro’yu resmen duyurdu. Üstün özelliklerle donatılan amiral gemisi kullanıcılarına çok büyük olanaklar sağlamakta;
Milyonlarca teknoloji severin ilgi odağında olan Güney Kore merkezli Samsung, her zaman olduğu gibi yine teknoloji severlere büyük olanaklar sağlayacak. Piyasaya sürdüğü akıllı cihazlarla büyük bir ilgi gören ve kullanıcılarına çok daha yeni özelliklerle sunulacak bir akıllı cihazı resmen açıklamış durumda. Teknoloji devi Samsung, özellikle C serisiyle piyasaya sürdüğü akıllı cihazlarla performans anlamında kullanıcılarını tatmin etmeyi başarmış ve piyasaya sürülecek yeni akıllı cihaz olan Galaxy C9 Pro için meraklı bekleyiş başlamıştır. Bununla birlikte yapılan açıklamayla birlikte merakları gideren Samsung, cihazın detaylarını da paylaştı.

Tasarım açısından teknoloji devinin en ilgi çekici akıllı cihazları arasında yer almayı başaran Galaxy C9 Pro, sahip olduğu 6 GB RAM kapasitesiyle performans anlamında da beklentileri karşılayacak nitelikte. Bununla birlikte 16 Megapiksel kamerasıyla fotoğraf çekimi yapmayı sevenler için çok büyük imkanlar sağlayan ve kullanıcılarını pek çok açıdan tatmin etmeyi başaracak yeni akıllı cihazın amiral gemileri arasında büyük bir yere sahip olacağı belirtilmekte. Bununla birlikte pil gücü sayesinde uzun vadeli kullanma imkanı sağlayan bu akıllı cihazla çok başarılı manzara fotoğrafları çekilebileceği aktarıldı.

Depolama Kapasitesi 256 GB’a Kadar Artırılabiliyor

Pek çok anlamda kullanıcılarının beklentilerini karşılama kapasitesine sahip olan akıllı cihazın 64 GB dahili belleğe sahip olduğu ve bununla birlikte 256 GB kadar genişletilebilir bir hafızaya sahip olduğu belirtilmekte. Bununla birlikte cihazın performans özellikleriyle çok daha hızlı bir kullanım avantajı sağlayan ve uygulamalarda da kesintisiz bir şekilde gerekli işlemlerin yerine getirilebilmesini sağlayan bu cihazın, oyunlardaki performansının da bir hayli başarılı olacağı belirtiliyor. 8 çekirdek işlemcisi sayesinde cihazda oynanacak olan üst düzey oyunların bile çok büyük bir rahatlıkla, donma problemi yaşanmadan oynanabileceği ve böylece oyun severlerin de bu cihaza çok büyük bir ilgiyle yaklaşacağı bilgisi aktarılmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here