Ana sayfa Teknoloji Samsung Galaxy C5 Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy C5 Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy serisine bir göz bebeği daha eklendi Standartları zorlayan yeni Galaxy C5'in teknik özellikleri de tamamı ile yayınlandı. Ülkemizde de satışa sunulan cihaz ne kadara alınabilir?

6
0

Samsung Galaxy serisine bir göz bebeği daha eklendi Standartları zorlayan yeni Galaxy C5’in teknik özellikleri de tamamı ile yayınlandı. Ülkemizde de satışa sunulan cihaz ne kadara alınabilir?

Samsung’un Apple ile olan kıyasıya rekabetini bilmeyen yoktur. Apple her sene yeni bir iPhone modelini piyasaya sürüyor ve bu modelin çeşitli üst kollarını da sene içerisinde satışa sunuyor.

 

Samsung ise çeşitliliği daha fazla modelleri ve serileri ile sürümden kazanmayı hedefliyor. Fiyat rekabeti konusunda da Apple’dan geir kalmayan Samsung’un yeni cihazı Galaxy C5 artık pazarda!

GALAXY C5’TEN GÜÇLÜ TEKNİK ÖZELLİKLER

Snapdragon 617 yonga seti ile gelen cihazda 1.5 Gigahertz ARM Cortex-A53 işlemci bulunuyor. 8 çekirdek gücüne sahip olan cihazın 16 MP arka ve 8 MP ön kamerası bulunuyor. 32 GB dahili depolama hafızası sağlayan cihazın hafızası 128 GB’a kadar yükseltilebiliyor.

 

14 cm boy, 7,2 cm en ve 0,67 cm kalınlığı ile oldukça ergonomik olan telefon 143 gram ağırlığında. 4.5G erişim teknolojisini sağlayan telefon Android işletim sistemi ile çalışıyor. Satış fiyatı ise 1.250 TL’den başlıyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here