Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Şampiyon dizisi Zafer kimdir? Erkan Avcı Hakkında bilgiler

Şampiyon Dizisi Zafer (Erkan Avcı) Kimdir? Trt’nin merakla beklenen dizisinin kadrosuna son olarak katılan isim Erkan Avcı oldu.

Şampiyon Dizisi Zafer (Erkan Avcı) Kimdir? Trt’nin merakla beklenen dizisinin kadrosuna son olarak katılan isim Erkan Avcı oldu.

TRT 1‘in merakla beklenen dizisi Şampiyon’un kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Yeni sezon ile birlikte izleyiciye sunulacak Çağrı Bingüller dizisi olan Şampiyon’un 26 Temmuz’da çekimleri başlıyor. Kadrosu şekillenen diziye son olarak ise Erkan Avcı dahil oldu.

Şampiyon Dizisi Zafer Kimdir?

Diziye son olarak katılan Erkan Avcı dizide zafer karakterine hayat verecek. Zafer karakterini canlandıracak oyuncu dizide, Kafkas’ın yakın arkadaşı ve boks antrenörü rolünde izleyiciyle buluşacak.

Şampiyon Dizisi Erkan Avcı Kimdir?

1 Ocak 1982 Diyarbakır doğumlu başarılı oyuncu, Sakarya Fırat dizisinde oynadığı Ethem karakteri ile izleyicilerden büyük beğeni toplamıştı. Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Avcı, Karadayı dizi ile izleyiciler tarafından çokça sevilmeye başlandı. Dizide hayat verdiği Barut Necdet karakteri ile bütünleşen oyuncu bu sayede ekranlarında vazgeçilmeyen isimlerinden biri olmayı başardı. 2011 yapımı Zenne filmindeki Ahmet rolündeki başarısı sayesinde 48. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Yardımcı Erkek Ödülünü kazanan Erkan Avcı, son olarak Çukur dizisinde rol almıştı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.