Yeni sezonda Kanal D ekranlarına gelecek olan Sadakatsiz adlı dizi, izleyiciler tarafından merakla beklenilmektedir. Yayın tarihi yaklaşan dizi hakkında her gün yeni bir şey aramakta olan izleyiciler için bugünkü haberimiz; karakterler arasından Mert hakkındadır.

Sadakatsiz Dizisinden Mert:

Yeni sezonda Kanal D ekranlarından yayınlanacak olan Sadakatsiz adlı dizide yer alacak olan Mert karakteri 30’ lu yaşlarının sonuna gelmiş ve Tekirdağ adlı ilde dünyaya gelmiş ve hayatını Tekirdağ’ da geçirmiştir. Üniversite eğitimini bile Tekirdağ’ da alan karakter ekonomi bölümü mezunudur ve gelir seviyesi orta sınıfta olan bir ailenin oğludur. Bahar ile tanışıklığı ise çocukluk yıllarına kadar dayanmaktadır ve yaklaşık 15 sene kadar öncesinde Bahar ile bir yuva kurmuş ama sağlık problemleri nedeni ile çiftin bir çocuğu olmamıştır. Evliliğinin son zamanlarında ise Asya adlı karaktere aşık olmuştur ve kendi eşinden soğumuş ama bunu dışa belli etmemektedir. Karakteri ise canlandırcak olan kişi Eren Vurdem’ dir.

Erdem Vurdem:

1988 Senesinde Ekim ayının 7’ sinde Konya adlı ilde gözlerini açmıştır. Erdem Vurdem 1, 81 uzunluğundadır. Oyuncu Haliç Üniversitesinden diplomasını almıştır. Pek çok film ve dizide yer alan oyuncu gerek yakışıklılığı gerek oyunculuk performansı ile ekranların vazgeçilmez suratlarından biri olmuştur. Oyuncunun şuanda kullanmakta olduğu sosyal medya hesabı ise @thevurdem’ dir. Erdem Vurdem’ in daha önceden bulunduğu yapımlar ise:

*Hesaplaşma(2009),

*Şefkat Tepe(2010) adlı yapımda Erhan Karakteri ile,

*Şubat(2012) adlı yapımda Muyo rolü ile,

*Arka Sokaklar(2013) adlı dizide oynadığı Osman rolü ile,

*Söz(2017) adlı dizide canlandırdığı Ateş karakteri ile,

*Kuruluş Osman(2019) adlı televizyon dizisinde Konur Alp adlı karakter ile.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here