Sadakatsiz dizisinde Bahar karakteri kimdir? Gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi okuldan mezun oldu? Boyu ve kilosu nedir? Daha önce hangi dizilere katıldı? Erkek arkadaşı kim? Resmi sosyal medya hesabı gibi tüm sorularınızın cevaplarını bu sayfada bulacağız. Bu sayfada Sadakatsiz dizisindeki Bahar karakteri ile ilgili tüm soruları sizlerle paylaşacağız.

Sadakatsiz Dizisi Bahar Karakteri

Yakında Kanal D ekranlarına gelecek olan Sadakatsiz dizisinde karakterlerden birisi olan Bahar’ın tam adı Bahar Gelik’tir. Tekirdağ’da doğdu ve büyüdü. Otuzlu yaşlarında bir kadın. Doğup büyüdüğü il olan Tekirdağ’da Ekonomi Üniversitesi’nden mezun oldu. Dizide Mert karakteri ile sevgiyle evlendi. Karısını kıskanıyor. Mutlu evliliklerin de sağlık sorunları nedeniyle çocuk sahibi olamıyorlar.

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile birçok kişinin ilgisini çekti. Dizide etkileyici bir hikâyenin varlığı dizinin hayranlarının ilgisini çekti. Dizideki başarılı oyuncumuz Yeliz Kuvancı pek çok izleyicinin ilgisini çekmiş görünüyor. Şimdi Sadakatsizler dizisinde Bahar karakterine hayat veren Yeliz Kuvancı ile tanışalım.

Yeliz Kuvancı Kimdir?

Yeliz Kuvancı 28 Şubat 1987’de Ankara’da doğdu. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Fakültesi’nden mezun oldu. Sihirli Anahtar ajansında çalışıyor. İnci ile ilk oyunculuk deneyimini 2010 yılında rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde yaşamıştır. Ondan önce çok sayıda televizyon dizisinde rol aldı ve oyunculuk endüstrisinde önemli bir yerde bulunmaktadır.

Yeliz Kuvancı’nın Rol Aldığı Diziler

2010 – Öyle Bir Geçer Zaman Ki (İnci)

2011 – Seni Bana Yazmışlar (Zeynep)

2012 – Böyle Bitmesin (Nazlı)

2014 – Kocamın Ailesi (Güneş)

2016 – Hangimiz Sevmedik (Itır)

2018 – Keşke Hiç Büyümeseydik

2020 – Tutunamayanlar

2020 – Sadakatsiz (Bahar)

Yeliz Kuvancı Resmi Sosyal Medya Hesabı

Yeliz Kuvancı, Instagram’da resmi sayfayı aktif olarak kullanan oyuncularımızdan biridir. Kendi hesabında, takipçileriyle sık sık gönderi ve hikayeler paylaşıyor. Resmi Instagram sayfasında yaklaşık 276 gönderi ve 58,8 binin üzerinde takipçisi bulunuyor. Yeliz Kuvancu’nun resmi Instagram kullanıcı adı: @yelizkuvancii

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here