Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz gerek oyuncu kadrosu gerek hikayesi ile sık sık gündeme gelmektedir. Aşk ve ihtiras temalı dizinin bu sefer gündeme gelme nedeni ise dizide karakterlerin kullanmakta olduğu şık telefonlardır. Peki Sadakatsiz dizisinde hangi marka telefonlar kullanılıyor? İşte detaylar…

Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizilerinden birisi Sadakatsiz dizisi sık sık oyuncu kadrosu ve konusu ile gündem haline gelmektedir. Dizi ile ilgili en çok merak uyandıran bir diğer konu ise karakterlerin kullanmakta olduğu telefonlardır. Dizide bulunan Asya, Derin, Volkan, Gönül ve Haluk başta olarak çoğu karakterin ekran süresi esnasında kullandığı telefonların markası, modeli ve piyasa satış ücretleri izleyiciler tarafından araştırılmaya başladı.

 

Sadakatsiz dizisinde hangi telefonlar kullanılıyor?

Oyuncu kadrosunu; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Özge Özden, Melis Sezen, Nazlı Bulum ve Yeliz Kuvancı gibi ünlü isimlerin oluşturduğu Sadakatsiz dizisinin bu seferki gündem konusu kullanılan telefonlar oldu. Telefon markaları izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. İzleyiciler telefon modellerini ve hangi marka olduğunu öğrenmek isteyince bizde bu haberimizde bunu konu aldık. Peki Asya, Volkan, Haluk, Derin ve Gönül hangi telefon markasını kullanıyor?

 

 

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterinin kullanmakta olduğu telefon ne?

Sadakatsiz dizisinde başrol karakterlerden birisi olarak geçmekte olan Asya, meslekte sergilediği başarı, görünüşü ve davranışları ile izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Sadakatsiz dizisinde Asya çoğu zaman oğlu Ali, bir dönem hayatını paylaştığı eski eşi Volkan ve hastanede bulunan arkadaşlarıyla yaptığı telefon görüşmeleri ile kullanmakta olduğu telefonu sık sık izleyiciye sergilemiştir. Asya karakterinin kullanmakta olduğu telefon ise; oppo Reno 4 Pro olmaktadır.

 

Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterinin kullanmakta olduğu telefon ne?

Sadakatsiz karakterlerinden Volkan; Asya’nın eski eşidir. Boşanmalarına rağmen hâlâ Asya’nın dikkatini çekmeye çalışmakta ve ona karşı duygular beslemektedir. Bu nedenden ötürü olsa ki sık sık gündemde kendine yer edinmektedir. Volkan şu an karısı olan yeni eşi Derin’den bir adet telefon gizlemektedir. İki tane telefonu bulunan Volkan’ın kullanmakta olduğu iki telefonda aynı markadır. Volkan’ın kullandığı telefon; oppo Reno 4 Pro şeklindedir. Telefonun piyasada satış fiyatlarıysa 5 bin 800 Türk lirasıyla 6 bin 600 Türk lirası arasında değişmektedir. Volkan’ın telefon renkleri ise değişiktir. Bir telefonu siyahken diğeri mavidir.

 

 

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterinin kullanmakta olduğu telefon ne?

Son dönemlerde kocası Volkan ile birtakım problemleri bulunan Derin karakterini canlandırmakta olan oyuncu Melis Sezen’dir. Karakter dizide elinde bulundurduğu telefon ile büyük dikkat çekmiştir. Yine Derin karakterinin kullanmakta olduğu telefonda oppo Reno 4 Pro olmaktadır.

 

Sadakatsiz dizinde Haluk ve Gönül’ün kullanmakta olduğu telefon nedir?

Sadakatsiz dizisinde yer alan karakterleri Gönül ile Haluk’ta yine oppo Reno 4 Pro kullanmaktadır. Tüm karakterlerin bu telefonu kullanma nedeni oppo Reno 4 Pro’nun dizisinin mobil cihaz sponsoru olmasından kaynaklanmaktadır. Telefon indirimsiz 6 bin 500 Türk lirasından işlem görürken indirimli fiyatı 5 bin 300 olmaktadır.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here