Sadakatsiz dizisine Fırat karakteriyle Mehmet Çelik dahil oldu. Dizinin sevenleri Sadakatsiz dizisi Fırat kimdir, Mehmet Çelik hakkında bilgileri araştırıyor.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz’de yeni bir isim kadroya katıldı. Diziye yeni katılan Fırat karakteri dikkatleri çekti. Dizide Fırat karakterini ise oyuncu Mehmet Çelik canlandırıyor. Yurt dışından Doctor Foster dizisinin uyarlaması olarak hazırlanan dizi yayınlandığı her bölüm reyting rekorları kırıyor. Dizi her Çarşamba yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Sadakatsiz dizisi son katılan isim ise Fırat karakteriyle Mehmet Çelik oldu. Dizide Fırat Asya’dan hoşlanacak ve ona yakında davranacak. Ancak karakterin detayı ilerleyen bölümlerde aktarılacak.

Sadakatsiz Mehmet Çelik kimdir?

25 Eylül 1989 yılında dünyaya gelen Mehmet Çelik, İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk olarak 2015 yılında Baba Candır adlı diziyle kamera karşısına geçen oyunda daha önce Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler gibi dizilerde küçük roller almıştı. Yakışıklı oyuncu son olarak Lav adlı filmde yer almıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here