Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Rick And Morty 4. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Dizinin Takipçileri Bu Habere Üzülecek!

Büyük bir hayranlıkla takip edilen animasyon dizisi Rick And Morty, dizinin 4. sezonu için sıkı takipçilerini bir süre daha bekletecek gibi görünüyor.

Büyük bir hayranlıkla takip edilen animasyon dizisi Rick And Morty, dizinin 4. sezonu için sıkı takipçilerini bir süre daha bekletecek gibi görünüyor.

Animasyonların ve animelerin popülerliği her geçen gün artarken, hayranlıkla takip edilen yetişkin animasyon dizisi Rick and Morty,  takipçileri tarafından yeni sezonu için sabırsızlıkla bekleniyor. 

Aşırı zeki bir bilim adamı olan Rick ile torunu Morty’nin maceralarını anlatan animasyon dünya çapında büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Şu ana kadar 3 sezondan oluşan Rick and Morty dizisinin her sezonunda ise 10 bölüm bulunuyor. Uzay zaman sürekliliği ve boyutlar arası yolculukların bolca yapıldığı dizide izleyicileri etkileyen pek çok sahne de yer alıyor. İnsanları hayal gücünü kullanmaya sıkça teşvik eden dizinin her sezonu arasında uzun bir süre bulunması ise izleyicilerini oldukça üzüyor.

- Advertisement -

DÖRDÜNCÜ SEZON NE ZAMAN ?

3 hafta önce yayınlanan heyecanlı üçüncü sezon finali ile birlikte pek çok kişi şimdiden dördüncü sezonu merak etmeye başladı. Sezonlar arasında sürekli olarak bir bağ bulunması ve dizinin kaldığı yerden devam etmesi de ekstra olarak merak uyandırıyor. Üçüncü sezon finalinde Rick ve ailesi yollarını ayırmış ve Morty’nin anne babası tekrar bir araya gelmişti. Bakalım dönrdüncü sezonda Rick ve Morty’nin yolları nasıl kesişecek ? 

Dizinin dördüncü sezonunun yayınlanacağı tarih henüz kesin olarak belirtilmezken dizi takipçileri bu sezonun 2 yıl sonra yayınlanacağını tahmin ediyor. Üçüncü sezonun final bölümünde de sevilen karakterlerden bir tanesi dördüncü sezonu izleyicilerin hemen beklememesi gerektiğini esprili bir dille “çok da beklemeyin, biraz uzun bir süre sonra, hatta daha da sonra birlikte olacağız…sanırım.” diye belirtmişti. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.