Ana sayfa Nedir Puhu TV Nedir? Nasıl Kullanıllır? Ücretli mi? Tüm Detaylar

Puhu TV Nedir? Nasıl Kullanıllır? Ücretli mi? Tüm Detaylar

Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan Puhu TV reklamları merak uyandırdı! İnternet fenomeni haline dönüşecek olan Puhu'nun tüm merak edilenleri ise kullanıcılar tarafından açıklandı.

7
0

Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan Puhu TV reklamları merak uyandırdı! İnternet fenomeni haline dönüşecek olan Puhu’nun tüm merak edilenleri ise kullanıcılar tarafından açıklandı.

Puhu TV, tıpkı Netflix gibi intenet üzerinden dizi sağlayan bir arayüzdür. Puhu TV, Doğuş Holding tarafından kullanıma sunulmuştur. Televizyon ekranlarında takip ettiğimiz Türk dizilerinin tüm bölümlerini bünyesinde barındıran yayın arayüzü yüksek çözünürlükte bir görsel kalite sunuyor. Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz dizininizin tüm bölümlerine bu şekilde ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

NASIL ÜYE OLUNUR?

Puhu TV’ye üye olmak oldukça kolay. Tıpkı bir sosyal medya aracına üye olur gibi yalnızca e-mail adresiniz ile kayıt yaptırmanız yeterli. Mail adresinize gönderilen aktivasyon linki ile de hesabınızı aktive edebilir ve arayüzü sınırsızca kullanabilirsiniz.

 

Facebook hesabınızı kullanarak da üyeliğinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Bu uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

Puhu Tv

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here