Ana sayfa Teknoloji Puhu Tv Cep Telefonundan Nasıl İzlenir? Uygulaması Ücretsiz indirilebiliyor!

Puhu Tv Cep Telefonundan Nasıl İzlenir? Uygulaması Ücretsiz indirilebiliyor!

Popüler İnternet dizilerinin yeni adresi Puhu Tv cep telefonlar ve Apple Tv'de ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulama üzerinden film ve dizi izlemek için sadece üye olmak yeterli!

7
0

Popüler İnternet dizilerinin yeni adresi Puhu Tv cep telefonlar ve Apple Tv’de ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulama üzerinden film ve dizi izlemek için sadece üye olmak yeterli!

Teknoloji gelişiyor ve bu gelişime ayak uydurmak için televizyon sektörü de hızla intenet ağına yerleşmeye başlıyor. Genellikle genç izleyici kitlesinin yoğun olduğu alanda artık bolca dizi ve film yayını yapan site ve uygulamalar mevcut. Şu sıralar genç kitlenin beğeniyle izlediği Fi-Çi-Pi dizisinin yayın haklarını elinde bulunduran Puhu TV de mevcut uygulamalar arasında yerini aldı.

Nasıl kullanılır?

Doğuş Holding’in bünyesinde bulunan Puhu Tv için dilerseniz web sitesinden, dilerseniz mobil, tablet veya Apple TV’den destekleyen mağazalara (iOS,Google Store) girebilir, uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yine bu aygıtlar veya web sitesi üzerinden mail adresi yada Facebook hesabınız vasıtasıyla üyelik alabilir ve gündemdeki dizi-filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Puhu TV’nin kullanıcılarına; Başlanılan bir diziye ve filme daha sonra kaldığı yerden devam edebilme, sizin alışkanlıklarınıza özel film veya dizi seçenekleri sunma, takip edilen dizi veya filmlerin sezon ve bölümleri hakkında bilgi edinebilme ve özel oynatma listeleri gibi ayrıcalıklar sunmakta. Ayrıca Puhu TV’de kullanıma sunulan tüm dizi ve filmler üye veya misafir ayırt etmeksizin ücretsizdir.

puhutv – Google Play’de Android

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here