Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Peşinatsız Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Ev Kampanyaları

İnşaat sektöründeki hızlı artış, firmalar arasındaki rekabeti de arttırdı. Firmalar, müşterilerine daha avantajlı kampanyalar düzenlerken; son zamanların gözde kampanyası ise peşinatsız ev kampanyaları.

İnşaat sektöründeki hızlı artış, firmalar arasındaki rekabeti de arttırdı. Firmalar, müşterilerine daha avantajlı kampanyalar düzenlerken; son zamanların gözde kampanyası ise peşinatsız ev kampanyaları.

İnşaat sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte, firmalar da kendi aralarında rekabete girip, ev sahibi olmak isteyenleri kendilerine çekmenin yollarını aramaktadırlar. Ekonominin olumsuz bir hal alması, nakit sıkıntısı yaşanması, inşaat sektörünü de etkilemektedir. Firmaların düzenlemiş olduğu kampanyalar bazı durumlarda yeterli gelmemektedir. Son dönemin en rağbet kampanyası ise peşinatsız ev kampanyaları. Firmaların peşinat istemeleri, ev sahibi olmayı isteyen kişileri sıkıntılara sokarken; peşinatsız, kredi öder gibi ev sahibi olunmasını sağlayan kampanyalar büyük kolaylık sunmaktadır. Bu kampanyalarla hem ev sahibi olmak isteyen kişiler, peşinat yüküne girmemiş oluyor, hem de firmalar evlerini satmış oluyor ve iki taraf için de karlı bir durum ortaya çıkıyor.

Peşinatsız ev satış işlemlerinde, peşinatlı işlemlere göre vade dönemleri artarken, ilave olarak da taksit tutarlarında da artmalar meydana gelmektedir. Peşinatsız ev satış sisteminin bir diğer mantığı ise, peşinatı en başta toplu halde değil de onu da taksitlere bölüp, ev taksidine ilave olarak aldıklarını söyleyebiliriz.

- Advertisement -

PEŞİNATSIZ EV KAMPANYALARI YAPAN FİRMALAR

Büyük firmaların başvurdukları yöntem olan peşinatsız ev kampanyaları, her geçen gün artmakta olup; ev sahibi olmak isteyen kişilerin peşinat sıkıntısını çözmektedir. Şu anda peşinatsız ev kampanyası düzenleyen başlıca firmalar; 

Özyurtlar İnşaat Projeleri / İstanbul
Cihan İnşaat/ İstanbul
Soyak Konforia Kuzey Bahçeşehir /İstanbul
Lens İstanbul /Hadımköy Projesi
Zin D Diamond Çekmeköy / İstanbul
Terrace Lotus Esenyurt/ İstanbul

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.