Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Özge Özacar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi ve Rol Aldığı Yapımlar

TRT 1 ekranlarına geçen hafta ilk adı mını atan ve ilk bölümüyle çok sevilen Lise Devriyesi oyuncuları ile de gündemi meşgul ediyor.

TRT 1 ekranlarına geçen hafta ilk adı mını atan ve ilk bölümüyle çok sevilen Lise Devriyesi oyuncuları ile de gündemi meşgul ediyor.

26 mart  pazar akşamı ilk kez izlyiciisyle tanışan ve televizyon alışmaya çalışan Lise devriyesi dizisinin oyuncuları herkes tarafından çok merak ediliyor. Diziye renk katan ve izleyici tarafından dikkatleri üzerine toplayan Meltem karakteri ile rol alan  Özge Özacar kimdir?

Dizideki rolü gereği Fırak kaakterine açık olan bir genç kızı oynuyor.  Kıskanç yapısı ile  diziye fark yaratan Özge Özacar’ın kim olduğundan bahsedelim. 

- Advertisement -

Kimdir?

1993 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu 24 yaşındadır. Özge Özacar Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisidir.  Güzel oyuncu ICON ajansa bağlıdır. Ayrıca sahne sanatları eğitimi alan Özacar, Tatlı Küçük Yalancılar ve Oyunbozan gibi dizilerde rol aldı.  

Şimdi ise  Lise Devriyesi dizisine Meltem karakteri ile girdi. İzleyiciden tam not alacağı konuşulan oyuncu duru güzelliği ile de dikkat çekiyor. 

Özge Özacar Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.