Ana sayfa Kimdir Orhan Kılıç Kimdir? Biyografisi Kariyeri ve Rol Aldığı Yapımlar

Orhan Kılıç Kimdir? Biyografisi Kariyeri ve Rol Aldığı Yapımlar

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yine büyük yankı uyandıran Diriliş Ertuğrul'un yeni karakteri İlbeyi Atsız büyük merak uyandırdı. Karakteri canlandıran Orhan Kılıç'a beraber göz atalım.

6
0

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yine büyük yankı uyandıran Diriliş Ertuğrul’un yeni karakteri İlbeyi Atsız büyük merak uyandırdı. Karakteri canlandıran Orhan Kılıç’a beraber göz atalım.

Bu sene de yine aynı fırtınalarını estirmeye başlayan Diriliş Ertuğrul’da yeni bölümler ekranlarda yer almaya devam ediyor. Geniş bir izleyici kitlesini hakimiyeti altına almayı başaran dizinin yeni bölümlerinde, yeni karakterler de karşımıza çıkmaya başladı. Bu kapsamda diziye henüz katılan İlbeyi Atsız karakteri, gizemli yapısı ile dikkat çekerken, karakteri canlandıran Orhan Kılıç’ın kim olduğu merak edildi. Dizinin sıkı takipçilerinin merakını gidermek üzere Kılıç’a dair bilinenleri paylaşacağız.

ORHAN KILIÇ KİMDİR:

Almanya, Berlin’de 1974 senesinde dünyaya gelen başarılı oyuncu, Berlin’de Yüksek Sanatlar Akademisi’nde eğitimini tamamlamıştır. Tiyatrı Bölümü’nü bitiren Kılıç Almanya’da 2 sene süreyle çeşitli dizi ve reklam projelerinde yer almıştır. Kendisini bu anlamda kısa sürede geliştirmeyi başaran Kılıç daha sonra Türkiye’ye dönerek dizi projelerine yakın durmuştur. İlk deneyimini Türkiye’de Sağır Oda ile yaşayan oyuncu daha sonra Kara Kutu dizisinde rol almıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here