Ana sayfa Teknoloji Oppo Reno 4 ile ilgili merak edilen özellikler sızdırıldı

Oppo Reno 4 ile ilgili merak edilen özellikler sızdırıldı

Oppo'nun tanıtıma hazırlandığı yeni amiral gemisi Reno 4 modeli ile ilgili merak edilen özellikler sızdırıldı. Çin merkezli üreticinin Oppo Reno 4'ü piyasaya sürmek için çalışmalarını hızlandırdığı belirtiliyor.

3
0

Oppo’nun tanıtıma hazırlandığı yeni amiral gemisi Reno 4 modeli ile ilgili merak edilen özellikler sızdırıldı. Çin merkezli üreticinin Oppo Reno 4’ü piyasaya sürmek için çalışmalarını hızlandırdığı belirtiliyor.

Teknoloji dünyasında son yılların öne çıkan modelleri üreten Oppo, yeni modellerini satışa sunmaya devam ediyor. Reno serisi ile son derece başarılı satış rakamları gösteren Çin menşeili üretici, serinin son halkası olan Oppo Reno 4’ü satışa çıkarmayı hedefliyor. Bu süreçte sosyal medyada Oppo Reno 4’ün bazı görüntüleri de sızdırıldı.

Oppo Reno 4 teknik özellikleri

Weibo’da sızdırılan Oppo Reno 4’ün 5G bağlantı teknolojisiyle geleceği belirtiliyor. 65W hızlı şarj desteğiyle geleceği iddia edilen Oppo Reno 4’ün ön tasarımı ile ilgili henüz bir bilgi edinilemedi. Cihazın çentikli ekrana mı yoksa tam ekran tasarımına mı sahip olacağı henüz belli değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here