Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

OPPO R11s Şık Tasarımı ve Çift Kamera Görüntüsü Sızdı!

OPPO’nun yeni modeli R11s piyasaya çıkmasına az bir süre kala, internete sızan görüntülerle tüketicilerin gündemine oturdu.

OPPO’nun yeni modeli R11s piyasaya çıkmasına az bir süre kala, internete sızan görüntülerle tüketicilerin gündemine oturdu.

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO’nun yeni modeli R11‘in lansmanı 9 Haziran’da düzenlenmiş ve ön sipariş kayıtlarının ilk 3 gününde 500 binden fazla kayıt oluşmuştu.

 

- Advertisement -

Geride bıraktığımız birkaç haftada OPPO’nun ismini F5 modeli ile ilgili olarak sızan görüntüler neticesinde sık sık duymuştuk. Bahsi geçen cihaz hatlarının zarifliği ve özellikle de minimal anlayışla tasarlanmış çerçevesi ile dikkat çekiyor. Bugünlerde ise başka bir modelin tüketicileri beklediği ve bu bilginin şirketten sızdırıldığı iddia edildi.

Yeni çıkan görüntüler ışığında ortaya çıktı ki OPPO R11s modelini piyasaya sürmek için kolları sıvamış. İntenette daha önce benchmark sonuçları ortaya çıkmıştı fakat bu kez görüntüler de sızdırıldı. R11s’in tasarımı oldukça hoş fakat söz konusu ekran çevresindeki çerçeveler olunca aynı yorumu yapmak zor. Cihazın arka tarafına bakıldığında, parmak izi okuyucu ve çift kamera ayarı imkanı sunduğu görünüyor.

Sızdırılan görüntülere göre OPPO’nun bu modelinin şimdilik siyah, altın ve kırmızı renkleri piyasaya çıkacak. Sızdırılan görüntülerde cihazla ilgili tüm detaylar mevcut değil fakat meraklıları için sevindirici bir haber verelim, cihaz 2 Kasım‘da çıkacak. Yani tüm detayları öğrenmek için uzun süre beklemeye gerek kalmıyor. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.