Ana sayfa Teknoloji OnePlus 5T’ye Ait Görseller Yayınlanmaya Devam Ediyor!

OnePlus 5T’ye Ait Görseller Yayınlanmaya Devam Ediyor!

OnePlus kurucularından Carl Pei, Twitter üzerinden yapmış olduğu duyuruda OnePlus 5T'nin yakın zamanda piyasaya sürüleceğinin ilk sinyallerini vermişti. Telefonla ilgili görseller yayınlanmaya devam ediyor!

5
0

OnePlus kurucularından Carl Pei, Twitter üzerinden yapmış olduğu duyuruda OnePlus 5T’nin yakın zamanda piyasaya sürüleceğinin ilk sinyallerini vermişti. Telefonla ilgili görseller yayınlanmaya devam ediyor!

Geçtiğimiz Haziran ayında yapımcı şirket tarafından amiral gemi telefon OnePlus 5T’nin satışa çıkacağı duyurusu yapılmıştı. Şirketin ürün yelpazesi içerisinde iddialı bir model olarak beklentileri yükselten yeni telefon modeline ilişkin görseller yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan yeni görüntüler ile birlikte bir süredir gündemde olan akıllı telefonun tasarımı net bir şekilde ortaya kondu.

OnePlus kurucularından Carl Pei, kısa bir süre önce Twitter üzerinden OnePlus 5 üretiminin durdurulduğunu; fakat yeni bir modelin yolda olduğu imasını içeren bir mesaj yayımlamıştı. Yakın zamanda Carl Pei tarafından yayınlanan yeni görüntüleri ile telefonun tasarımını daha gerçekçi olarak okumak mümkün.

Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo üzerinden yayınlanan görüntülerle OnePlus firmasının da 18:9 en-boy oranına sahip telefon furyasına katılacağı ilk izlenimler arasında yer alıyor. OnePlus 5T modelinin mevcut modelle aynı genişlikte olacağı ancak daha uzun 6 inç’lik bir ekran ile geleceği görünüyor. 1,080 x 2.160 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan telefonda piksel çözünürlüğü de önceki model ile aynı kalacak.

 

Genel olarak OnePlus 5 tasarımını temel alan yeni modelde, daha ince ekran çerçeveleri ve bu defa arka tarafta bulunan parmak izi tarayıcısı dikkat çekiyor. Muhtemelen Full HD + çözünürlüklü Optik AMOLED ekrana sahip olacak yeni modele sekiz çekirdekli Snapdragon 835 işlemcisi güç verecek. 

OnePlus web sitesinde T versiyonu için yayımlanan mesajda “Daha büyük ekran. Aynı ayak izi.” sloganı dikkat çekiyor. 5 Kasım tarihinde tanıtılması beklenen Android 8.0 Oreo ile çıkış yapacak OnePlus 5T’nin Çin’de 452 $‘dan fiyatlandırılacağı da gelen bilgiler arasında. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here