Ana sayfa Teknoloji One Plus 5T Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

One Plus 5T Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

16 Kasım'da tanıtımı yapılacak olan OnePlus 5T güçlü teknik özellikleriyle piyasaya giriş yapmaya hazırlanırken, tanıtımından önce sızan fotoğrafla tasarımı hakkında da ipuçları vermeye başladı.

9
0

16 Kasım’da tanıtımı yapılacak olan OnePlus 5T güçlü teknik özellikleriyle piyasaya giriş yapmaya hazırlanırken, tanıtımından önce sızan fotoğrafla tasarımı hakkında da ipuçları vermeye başladı.

16 Kasım’da tanıtımı yapılacak olan OnePlus 5T, gündemde popülerliğini koruyor. Geçtiğimiz günlerde telefondaki yeniliklerin sızmasının ardından, şimdi de görüntüsünün sızması telefonun görüntüsü hakkında ipucu veriyor. Güçlü donanımı ve teknik özellikleriyle piyasaya girecek olan 5T, tasarımıyla da ilgi çekici olmayı hedefliyor.

20 MP KAMERA

OnePlus’ın yeni telefonu 20 + 20 megapiksel çift kamerayla geliyor. Sızdırılan bilgiler doğrultusunda 5T piyasadaki en iyi kameralı telefonlardan biri olacak. Firmanın bir önceki modeli olan OnePlus 5, 20 + 16 megapiksel çift arka kamerayla çıkmış ve kamera performansı ile etkilemeyi başarmıştı.Telefonun gelişmiş versiyonu olan 5T’de bu performans daha da iyi olacak.

Sızdırılan fotoğrafa göre çerçevesiz tasarımıyla dikkat çeken telefon ; Snapdragon 835 işlemci, Adreno 540 GPU, 6/8 GB RAM, 64/128 GB dahili depolama ve 18:9 oranında 6 inçlik ekran ve 3450 mAh batarya ile müşterilerin beğenisine sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here