Ana sayfa Kimdir Olgun Toker Kimdir? Biyografisi Kariyeri ve Rol Aldığı Yapımlar

Olgun Toker Kimdir? Biyografisi Kariyeri ve Rol Aldığı Yapımlar

Hayat Sırları dizisi yayın hayatına Star TV ekranlarında merhaba dedi. İlk bölümü ile dikkat çeken dizinin Kemal Kuzgun karakterini canlandıran Olgun Toker'i tanıyalım.

5
0

Hayat Sırları dizisi yayın hayatına Star TV ekranlarında merhaba dedi. İlk bölümü ile dikkat çeken dizinin Kemal Kuzgun karakterini canlandıran Olgun Toker’i tanıyalım.

Star TV’nin ilk bölümü ile yayınlanan ve daha ilk bölümünden izleyenleri büyük ölçüde etkisi altına alan dizisi Hayat Sırları hakkında merak edilenleri bir bir okuyucularımız ile paylaşıyoruz. Başarılı oyuncu kadrosu ve teknik ekibi ile dikkat çeken dizinin kritik isimlerine dair yaptığımız araştırmaları yer verdiğimiz bir yazımız daha sizlerle. Bu yazımızda dizide yer alan Kemal Kuzgun karakterini canlandıran Olgun Toker’i mercek altına alacağız.

OLGUN TOKER KİMDİR?

Mersin’de 1986’da dünyaya gelen Olgun Toker, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kariyerine ilk adımı sinema sektörüyle merahaba demeyi başaran Toker, Saklı Hayatlar ile beyaz perdede yer almıştır. Eğitimine paralel olarak kariyerini başlatan oyuncu Hükümet Kadın filmi ile büyük sükse yapan Adnan karakterine can vermiştir. Oyuncunun sevgilisinin adı ise kendisi tarafından sır gibi saklanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here