Ana sayfa Ne Zaman O Ses Türkiye, Çarkıfelek, Kuzey Yıldızı 25 Ocak 2020 yayınlanacak mı? Yeni...

O Ses Türkiye, Çarkıfelek, Kuzey Yıldızı 25 Ocak 2020 yayınlanacak mı? Yeni bölümler neden yok, ne zaman yayınlanacak?

Elazığ'da yaşanan üzücü depre sonrasında kanallar ortak kara alarak bazı programları yayın akışında çıkardı. O Ses Türkiye, Çarkıfelek, Kuzey Yıldızı gibi ekranların önde gelen yapımları 25 Ocak 2020'de yayınlanacak mı sorusu merakla araştırılır oldu. Hayranlar aynı zamanda Yeni bölümler neden yok, ne zaman yayınlanacak sorularını da araştırmaya başladı. İşte 25 Ocak 2020 tarihinde yeni bölümü yayınlanmayacak olan dizi ve programlar.

4
0

Elazığ’da yaşanan üzücü depre sonrasında kanallar ortak kara alarak bazı programları yayın akışında çıkardı. O Ses Türkiye, Çarkıfelek, Kuzey Yıldızı gibi ekranların önde gelen yapımları 25 Ocak 2020’de yayınlanacak mı sorusu merakla araştırılır oldu. Hayranlar aynı zamanda Yeni bölümler neden yok, ne zaman yayınlanacak sorularını da araştırmaya başladı. İşte 25 Ocak 2020 tarihinde yeni bölümü yayınlanmayacak olan dizi ve programlar.

Malatya ve Elazığ’da yaşanan depremler sonrasında kanallar ortak karar alarak eğlence programlarına ara verdi. Elazığ’da 20.55 sularında yaşanan 6.8 büyüklüğünde ki depremde çevre illerde dahil olmak üzere beşik gibi sallandı. Malatya’dan acı haber sonrasında kanallar ortak karar alarak eğlence programlarına birkaç hafta ara verdi.

Çarkıfelek 25 Ocak Cumartesi yayınlanmayacak

Yaşanan deprem sonrasında ara verme kararı alan ilk eğlence programı Çarkıfelek oldu. Kanallar ortak karar çerçevesinde eğlence programlarına ara verdiklerini duyurduktan sonra pek çok vatandaştan kanallara yönelik tebrik mesajları yağdı. Yayın akışını değiştiren ilk kanal olan Kanal D yapılan bu program akışı değişikliklerinin de öncüsü oldu. Çarkıfelek programının yayın akışından çıkarılması sonrasında yerine sevilen dizi Arka Sokaklar’ın özet bölümü ekranlarda olacak.

O Ses Türkiye 25 Ocak Cumartesi yayınlanmayacak

Yaşanan deprem sonrasında -12 derece soğukta dışarda kalmak zorunda olan tüm vatandaşlar adına bir açıklama da TV8 ekranlarından geldi. Yapılan açıklamalara göre yaşanan depremde vefat edenlere başsağlığı dilendi. Acılı bir günde gülmek olmaz mesajını vermeye çalışan TV8 O Ses Türkiye’nin yeni bölümünü yayın akışından çıkardığını açıkladı. Açıklamalar sosyal medya üzerinden duyuruldu.

Kalk Gidelim 25 Ocak Cumartesi yayınlanmayacak

25 Ocak Cumartesi akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan dizi Kalk Gidelim de yayın akışından çıkarılan diziler arasında yerini aldı. Oyuncu kadrosunda Erkan Sever, Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Emin Gürsoy, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Yıldız Kültür ve Beyazıt Gülercan gibi isimleri bulunduran dizi yayın akışından çıkarıldıktan sonra tek tek tüm oyunculardan başsağlığı mesajları geldi. Açıklamalar sonrasında dizinin yeni bölümünün 1 Şubat tarihinde ekranlarda olacağı da duyuruldu.

Kuzey Yıldızı 25 Ocak Cumartesi yayınlanmayacak

Kuzey Yıldızı dizisi de yaşanan deprem felaketi sonrasında yayın akışından çıkarılan diziler arasında yerini aldı. Show Tv’nin sitesinden yapmış olduğu açıklamada vefat edenlere başsağlığı dilendi ve dizinin bir hafta ertelendiği açıklandı.

Kim Milyoner Olmak İster 25 Ocak Cumartesi yayınlanmayacak

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile ekranlara gelen ve sevilen bir program olan Kim Milyoner Olmak İster yarışması da yaşanan deprem felaketi sonrasında yayın akışından kaldırıldı. ATV’nin sitesinden ve sosyal medya üzerinden duyurularak yayın akışından çıkarıldı. Programın yaşanan deprem sonrasında yayınlanmasının doğru olmayacağı belirtildi. Yeni bölümü ile ilgili bir açıklama yapılmazken diğer program ve dizilerde olduğu gibi bir sonraki cumartesi ekranlarda olması bekleniyor.

25 Ocak Cumartesi akşamı hangi diziler yayınlanmayacak?

  • Çarkıfelek
  • O Ses Türkiye
  • Kim Milyoner Olmak İster
  • Kuzey Yıldızı
  • Babil

Açıklanan diziler arasında yerini aldı. Komedi türünde olan dizileri ve eğlence programlarını yayın akışından çıkaran kanallar arasında Kanal D, Show Tv, TV8 ve Star yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here