Ana sayfa Kimdir Nursel Ergin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli Biyografisi

Nursel Ergin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli Biyografisi

Nursel'le Evin Tadı programının sunucusu Nursel Ergin, sıcak ve samimi sunumu ile hafta içi hergün ekranlarınızda. Nursel Ergin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli Biyografisi

6
0

Nursel’le Evin Tadı programının sunucusu Nursel Ergin, sıcak ve samimi sunumu ile hafta içi hergün ekranlarınızda. Nursel Ergin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli Biyografisi

Hafta içi hergün evlerinize konuk olan Nursel’le Evin Tadı programının sunucusu Nursel Ergin, sıcak ve samimi sohbeti ile sizlere yemek tarifleri ve ev hayatınızı kolaylaştıracak birtakım bilgiler aktarmaya devam ediyor.

NURSEL ERGİN KİMDİR?

30 Temmuz 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen sunucu, anne ve babasının ayrı olmasından dolayı çocukluğunu Kasımpaşa Yetiştirme Yurdu’nda geçirmiştir. 18 yaşlarındayken yaptığı evlilik 5 yıl sürdükten sonra boşanmıştır. Nursel Ergin’in bu evliliğinden Begüm isminde bir kızı bulunmaktadır.

Kariyerinde uzun bir süre profesyonel antrenörlük yapan Nursel Ergin, bir süre de özel bir firmada satış temsilciliği yapmıştır.

Televizyon ekranlarına 2008 yılında Acun Ilıcalı’nın yönetip sunduğu Var Mısın Yok Musun programı ile giren sunucu, geçmişi, güzelliği ve sempatisi ile kısa sürede kendini insanlara sevdirmiştir.

2009 yılında bir dizi teklifi alarak dizi oyunculuğu yapan Ergin, TRT1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterini canlandırmıştı. Sonrasında Show TV’de kendi programını yayınlamaya başlayan sunucu, Nursel’in Mutfağı adlı programı ile başarıya ulaşmıştır. Şimdilerde ise yine kendi programını sunan Nursel Ergin, Kanal D ekranlarında Nursel’le Evin Tadı adlı programı sunmaktadır.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here