Ana sayfa Teknoloji Nokia N9 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Nokia N9 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Bir süredir piyasada gözlerden uzak kalan Finlandiya menşei yeni telefon modeli Nokia N9 ile geliyor. Oldukça iddialı bir dönüş yapan Nokia'nın yeni cihazının özellikleri neler?

7
0

Bir süredir piyasada gözlerden uzak kalan Finlandiya menşei yeni telefon modeli Nokia N9 ile geliyor. Oldukça iddialı bir dönüş yapan Nokia’nın yeni cihazının özellikleri neler?

En son Lumia modeli ile gündeme gelen Nokia cihazın satış başarısızlığının ardından sahalardan çekilmişti. Microsoft’un arayüzünü kullanan cihaz Android ile rekabette bir hayli zorluk yaşamıştı. Şimdiyse Nokia 9 adlı moedlle sahalara geri dönüş yapan firma bu defa Android işletim sistemini kullanacak. Teknik özellikleri ile çağın yeni modellerine yetişen cihazın özellikleri belli oldu.

NOKİA 9 TEKNİK ÖZELLİKLERİ 

5.5 inç büyüklüğündeki akıllı telefon, Quad HD çözünürlüklü Amoled ekranla gelecek. Bu anlamda oldukça yüksek grafik kalitesi sunacak olan cihaz 8 çekirdekli Snapdragon 835 işlemciye sahip. 22 Megapixel Carl Zeiss imzalı arka kameralı telefon Nokia OZO ses donanımıyla satışa sunulacak ve cihaz suya dayanıklı olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here