Ana sayfa Genel Netflix’in İlgi İle Takip Edilen Dizisi Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in İlgi İle Takip Edilen Dizisi Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix dizileri arasında ilk sezonu ile akıllara kazınan Mindhunter'in devam bölümleri için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Dizinin ikinci sezonu ne zaman başlayacak belli oldu.

8
0

Netflix dizileri arasında ilk sezonu ile akıllara kazınan Mindhunter’in devam bölümleri için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Dizinin ikinci sezonu ne zaman başlayacak belli oldu.

İntenet üzerinden yayın hizmeti vermeye başladığı ilk günden bu yana büyük bir üye kitlesine kavuşmayı başaran Netflix, Amerika’dan yola çıkarak tüm dünyaya hızla yayıldı. Dünya çapında beğeni toplayan çok sayıda başarılı diziyi bünyesinde toplayan ve daha sonra kendi dizilerini hazırlayarak yayınlamaya başlayan Netflix, birbirinden özel dizi yapımlarını yayınlamaya ve hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz sene Mindhunter adlı dizisi ile hafızalarda yer edinen Netflix şimdi de dizinin 2. sezonunu yayınlamaya hazırlanıyor. Çok sayıda sıkı takipçisinin merakla beklediği dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı ise açıklık kazanmış durumda.

DİZİ HAKKINDAKİ DETAYLAR

Mindhunter dizisi isminden de anlaşılabileceği üzere bir gerilim yapımı. Polisiye ve gerilim teması ile hazırlanan dizide FBI’ın geçmişine şöyle yakından bir göz atıyoruz. FBI’nın kurulduğu dönemleri karşımıza çıkaran dizide Holden Ford isimli bir ajanın kısa süre sonra eğitimci olarak görev almaya başlar. Daha sonra kariyerini ilerleymeye başlayan Holden, tanıştığı bir kadın aracılığı ile birçok suçun peşinde maceralara atılmaya başlayacaktır. Verdiği her karar ile birçok kişinin hayatını değiştirme sorumluluğunun altında kalmaya başlayan Holden artış ince detaylar ve tehlikeli çalışmalar ile başbaşadır. Holden artık suçluları gerçekleştirdikleri psikopatca olaylar hakkında keşfetmeye yönelecek ve Bill Tench ile birlikte suçluların teşhisinde işlerine yarayacak ince detayları elde edebileceklerdir. Her yeni bölümünde yepyeni psikopatik ruh hali çözümlemeleri ile karşılaştığımız dizide ilk sezon bir hayli dalgalı ilerlemiş, sezon sonunda hız kazanarak final yapmıştı. İkinci sezonda ise artık kilit isimlerin hikayeyi sürükleyeceği bir serüven karşımızda olacak. İlk sezon bitmeden haberi verilen ikinci sezonun Ekim ayının önümüzdeki günlerinde yayınlanması bekleniyor. Gerilim, psikoloji ve polisiye türlerini sevenler için ideal bir dizi olan Mindhunter’i Netflix’ten izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here