Ana sayfa Video Mucize Doktor 10 Ekim Fragmanı Yayınlandı!

Mucize Doktor 10 Ekim Fragmanı Yayınlandı!

Fox TV ekranlarının fenomen yapımı Mucize Doktor 10 Ekim fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Ali'nin geçmiş perdesi aralandığı görüldü.

6
0

Fox TV ekranlarının fenomen yapımı Mucize Doktor 10 Ekim fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Ali’nin geçmiş perdesi aralandığı görüldü.

Fox TV ekranlarında büyük bir izleyici kitlesini kısa süre içerisinde arkasına almayı başaran Mucize Doktor dizisinin 10 Ekim fragmanı yayınlandı. Doktor olmaya karar verme konusunda büyük oranda etkisi olan abisinin hayatını kaybetmesi ve onu kurtaramaması Ali’nin hastaları kurtarmak için harekete geçmesine yol açmıştır.

Hastaneye kolu kırıldığı için gelen bir çocuğun yüzünün Ali’nin öz abisi Ahmet Vefa’ya benzemesi Ali’ye anılarını hatırlatacaktır. Bu süreçte Ali’nin hasta çocuğu kurtarıp kurtaramayacağı merak konusu oldu.

Mucize Doktor dizisi

Japon yapımı The Good Doctor dizisinden uyarlama olan Mucize Doktor dizisi henüz 4. bölümünde 28 total reyting verilerini yakaladı. Türkiye televizyonlarında Diriliş Ertuğrul dizisinde yakalanan bu başarıyı şimdilerde Mucize Doktor dizisi de yakalamış durumda.

Mucize doktor yeni bölüm fragman

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here