Ana sayfa Kimdir Mina Merve Yıldırım Kimdir? Fox Tv Benden Söylemesi Sunucusu

Mina Merve Yıldırım Kimdir? Fox Tv Benden Söylemesi Sunucusu

Meslek hayatına muhabirlikle başlayan Merve yıldırım, kısa sürede kendini geliştirerek, kameraların önüne geçmiştir. Şuan FoxTV'de hafta içi her gün "Benden Söylemesi" adlı programla seyirciyle buluşuyor. Mina Merve Yıldırım kimdir? işte detaylar...

3
0

Meslek hayatına muhabirlikle başlayan Merve yıldırım, kısa sürede kendini geliştirerek, kameraların önüne geçmiştir. Şuan FoxTV’de hafta içi her gün “Benden Söylemesi” adlı programla seyirciyle buluşuyor. Mina Merve Yıldırım kimdir? işte detaylar…

Mina Merve Yıldırım kimdir?

FOX TV ekranlarında haftaiçi seyirci ile buluşan Benden Söylemesi adlı programın sunuculuğunu yapan Mina Merve Yıldırım, 15 Kasım 1987 tarihinde doğmuştur. 29 yaşında olan sunucu kamera arkasında başladığı işine, kamera önünde devam etmektedir. Kısa sürede işlerinde göstermiş olduğu başarı ile kariyerini geliştirmeye devam etmektedir. 

Bundan önceki yıllarda muhabirlik yapan ve bize haberlerin aktarılmasını sağlayan Yıldırım, haberleri doğru aktarması ve habercilik anlayışına uygun davranarak mesleğini verimli olarak icra etmesi, Yıldırımı kısa sürede diğer muhabirlerden ayırmış ve fark edilmesini sağlayarak meslek hayatına kamera önünde devam etmesi sağlanmıştır. 

7’den 70’e hitap eden sunucu, sempatik ve neşeli tavırları ile kısa sürede izleyicinin dikkatini çekmiştir. Haftaiçi hergün saat 13:30 da Fox TV ekranlarında yelpazesi geniş ve güncel konuları seyircilere aktarırken, haberlerin bize doğru ulaşmasını sağlıyor.

Türk izleyicisi samimi ve sıcak olduğu için ve güler yüze önem verdiği için Yıldırım’ı izlerken keyif alıyorlar. Güzelliği ile de dikkat çeken Yıldırım, seyircilere fazlası ile hitap ediyor. 

Programında güncel konuların yanında toplumsal ve sosyal konulara da yer veren Yıldırım, habercilik etiketini üzerine tam olarak oturttururken, habercilik anlayışının getirdiği tavırla ekrana çıkıyor. 

Muhabirlikten kısa sürede çıkış yaparak ekranlara gelen Merve Yıldırım, 8 Şubatta ilk kez yayınlanan programı ile tutulmuş ve o zamandan bu zamana izleyicinin beğenisini kazanarak sunuculuğuna devam etmiştir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here