Ana sayfa Teknoloji Microsoft Surface Laptop Özellikleri ve Tüm Detayları ile MacBook’un Yeni Rakibi

Microsoft Surface Laptop Özellikleri ve Tüm Detayları ile MacBook’un Yeni Rakibi

Teknoloji dünyasına yeni bir isim daha katıldı Macbook rakibi Surface ile hayal ettiklerini yaşayabileceksiniz. Microsoft Surface'in özellikleri neler.

3
0

Teknoloji dünyasına yeni bir isim daha katıldı Macbook rakibi Surface ile hayal ettiklerini yaşayabileceksiniz. Microsoft Surface’in özellikleri neler.

Microsoft bugün yeni tasarımını tanıttı. Yapılan etkinlikte tüm özellikleri anlatılan Surface ile artık her şey kontrolünüz altında olacak. Teknoloji harikası diye nitelendirebileceğimiz Surface ile istediğiniz her işlemi bu bilgisayarda kolayca yapileceksiniz.

Microsoft Surface Özellikleri

13,5 büyükülüğe sahip. Pixelsense teknolojisine sahip ekran özelliği bulunmakta. 3:2 oranındaki bu ekran 3.4 milyon piksel rengi barındırıyor. Full HD çözünürlüğe sahip. 1,25 kg ağırlığındaki Surface’in arka kısmı 14.47 mm ön tarafı ise 9.9 MM kalınlığında. İ5 işlemcili, 4 GB RAM’li ve 128 GB SSD’li özelliği ile birlikte Surface’in en önemli özelliği ise 14,5 saat süren kullanım süresinin bulunmasıdır.

Microsoft Surface’in satış fiyatı 999 dolar olarak belirtiliyor.   Bir çok özelliğe sahip bu bilgisarla teknolojinin nabzını tutabilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here