Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Merve Güran Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ekranların yeni sezon yapımlarından, Komşular dizisinde yer olan oyuncu Merve Güran nam-ı diğer Komşular Merve kimdir?

Ekranların yeni sezon yapımlarından, Komşular dizisinde yer olan oyuncu Merve Güran nam-ı diğer Komşular Merve kimdir?

Yeni sezon yapımlarından çiçeği bununda dizi Komşular, Fox Tv’de yayın hayatına hazırlanırken, henüz yayınlanmadan gerek hikayesi gerek ise oyuncuları ile tüm dikkatleri üzerine topladı. Yapımcılığını No:9 Yapım’ın üstlendiği yapım bir uyarlama projesi olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken, dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça dikkat çeken isimlerden oluşuyor.

Yönetmenliğini Canan Evcimen ile Göksel Aydın’ın üstlendiği yapımın oyuncu kadrosu, Gizem Altunay, Mustafa Barış Koçkar, Serap Önder, Sema Şimşek, Merve Güran ve Kaan Yalçın gibi isimlerden oluşurken, söz konusu kadroda en dikkat çeken isim ise Merve Güran olarak öne çıkıyor. Seyirci tarafından büyük beğeni toplayan güzel oyuncu şimdiden dizide odak noktası olmayı başarırken, genç yaşına rağmen yer aldığı projeler ise oldukça fazla sayıda.

Komşular Buse (Merve Güran) Kimdir?

Yeni sezonun merakla beklenen yapımı Komşular dizisinde Buse karakterine can veren oyuncu Merve Güran, oyunculuk serüvenine erken yaşta başlarken, bugüne kadar birçok farklı projede yer almıştır. 28 Ağustos 1993 doğumlu güzel oyuncu, Masumiyet ve Aşk-ı Cümbüş gibi birçok başarılı oyunda yer aldıktan sonra, en son Aşkın Bedeli ile Ekip 1 gibi diziler ile ekranlarda boy göstermişti.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.