Vizyon Bilgi
Bilgi Güçtür!

Merakla Beklenen OHA Diyorum Filmi Ne Zaman Çıkıyor

Merakla beklenen Oha Diyorum filmi 3 Kasım’ da sinemalarda.

Merakla beklenen Oha Diyorum filmi 3 Kasım’ da sinemalarda.

Youtube fenomenleri bir araya gelerek OHA DİYORUM filminin çekimlerine başladılar. 3 Kasım da vizyona girecek olan film de Youtube fenomenlerinden Melih Abuah, Murat Sabutay,Alper Rende İle hepimizin yakından tanıdığı güzel oyuncu Bahar Şahin oynamakta. Filmin türü ise komedi-aksiyon.

Youtube’ de 3 milyonun üstünde takipçisi olan OHA diyorum kanalı çeşitli konularda videolar çekiyorlar. Oldukça eğlenceli videolar çeken Oha Diyorum Kanalı izleyenlerin oldukça dikkatini çekiyor. Birçok takipçiye sahip olan Oha Diyorum Kanalı şimdide vizyona girecekleri filmleri ile gündemde. Filmlerinin duyurusunu kendi Youtube kanallarında açıklayarak takipçilerine haber verdiler.

- Advertisement -

Daha önce Youtube fenomenlerinin çektiği bir film IMDB den ve Türk eleştirmenlerde oldukça düşük puanlar aldı ve dünyanın en kötü filmlerinden biri olma yolunda ilerledi.

Film çekmeyi umarım basite alıp yola çıkmamışlardır. Eğer sistemli ve yanlarında bu işleri bilen birileri ile bir yola girmişlerse genç yetenekleri de desteklemek lazım.

Oha Diyorum Filminin yönetmenliğini ve senaristliğini aynı kişi yapmakta bu kişi Ersan Özer. Oha Diyorum Filminin görüntü yönetmenliğini yapan kişi ise Erhan Makar üstlenmekte, filmin müziklerini ise Uğur Ateş düzenlemekte.

Oha diyorum filmi yolda geçen bir dizi hikaye olarak işleniyor. Filmin Oyuncularından Fırat arabasını çalanların peşine takılıyor ve serüven başlıyor. Fırat’ın arabasının peşine bu kadar çok düşmesinin sebebi ise kızının doğumundan bugüne kadar çekilmiş tüm videolarının, fotoğraflarının olduğu bir discin arabada kalmış olması ve bu discin başka bir kopyasının bulunmaması. Filmin konusu bu yolda geçiyor. 

Oha diyorum filmi yolda yaşanan serüvenleri ve maceraları anlatmakta. Bütün merak eden seyircilerini 3 Kasım da vizyona girecek olan Oha Diyorum Filmine davet ediyor. 

Oha Diyorum Filmi 3 Kasımda sinemalarda. Merakla bekliyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.