Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara her bölümüyle izleyicilerden tam not alıyor. İzleyiciler Menajerimi Ara dizisi yapımcısı, yönetmeni, senaristi, konusu ve oyuncu kadrosunu araştırıyor.

Star TV ekranlarının yeni dizisi Menajerimi Ara her bölümüyle beğenileri topluyor. 25 Ağustos tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor.

Sevilen dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin yer alırken, senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor. Dizide her hafta sürpriz isimler konuk oyuncu olarak dahil oluyor. Bugüne kadar Burçin Terzioğlu, Hazal Kaya, Murat Dalkılıç, İrem Derici gibi isimler diziye dahil olmuştu. Dizinin 16.bölümünde ise Melis Birkan ve Çakır Ushan konuk oyuncu olarak yer alacak.

Dizinin çekimleri İstanbul’un Maslak, Beykoz, Ataşehir ve Şişli gibi bölgelerinde çekiliyor. Dizide Antalya’dan İstanbul’a gelen genç kız Dicle menajerlik ajansında çalışmaya başlar. Ajansta ünlüler dünyasının içi ve yaşanan olaylar anlatılıyor. Tüm bu olayların yanında sektörde yeni olan Dicle kendisini kaybeder. Yaşanan ego savaşlarının içerisinde masum bir şekilde kalan Dicle sektörde tutunabilecek mi merak konusu. Dizinin her bölümünde de bir ünlü isim konuk oyuncu olarak diziye katılıyor.

Menajerimi Ara oyuncuları

Diziye her hafta katılan konuk oyuncuların dışında dizinin ana oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde;

Barış Falay (Kıraç)

Canan Ergüder (Feris)

Ahsen Eroğlu (Dicle)

Gamze Karaduman (Gülin)

Fatih Artman (Çınar)

Pınar Ünsal (Leyla)

Ayşenil Şamlıoğlu (Peride)

Deniz Can Aktaş (Barış)

Aslı Mavitan (Mayısda)

Bedir Bedir (Bekir)

Nazlı Senem Ünal (Julide)

Duygu Şen (Ece)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here