Ana sayfa Teknoloji Meizu M5s Fiyat Performans Devi

Meizu M5s Fiyat Performans Devi

Fiyat performans telefonları ile üne kavuşmuş Çinli üretici Meizu M5s telefonun tanıtımını yaptı. İşte bu harika akıllı telefonun özellikleri.

7
0

Fiyat performans telefonları ile üne kavuşmuş Çinli üretici Meizu M5s telefonun tanıtımını yaptı. İşte bu harika akıllı telefonun özellikleri.
Günmüz çağında teknoloji ilerlerken önemli üreticilerde boş durmuyor. İnsan hayatını kolaylaştırma adı altında emek veren Çinli üretici Meizu yeni akıllı telefonu ile hayranlık uyandırdı. Meizu M5s akıllı telefonun bilinmeyen ve merak edilen yönleri ilk kez tanıtılarak büyük beğeni topladı. Başarılı işlere imza atmış olan Meizu bu yılki ilk akıllı telefonu Meizu M5s ‘i resmi olarak tanıttı.

 Meraklıları ve bu anı bekleyen müşterilerin tepkisi ne olacak bilemeyiz, ancak pek çok özellliğinin olacağından eminiz. Açık olmak gerekirse meizu bu telefonla birlikte fiyat-performans alanındaki başarılı duruşunu eskisi kadar sergileyememiş düşüncesi netlik kazandı. 

Özellikleri ve Fiyatı

Özellikleri ile beğenilecek olan akıllı telefon Meizu M5s ortalama olarak 145 dolardan alıcı bulacak. İlgiyle beklenen bu telefonun özellikleri ise; 5.2 inçlik 720 p çözünürlüklü ekranı bulunan telefonun ön yüzünde bir adet parmak izi okuyucu bulunmakta. ayrıca bu alnda ana ekran tuşu yer alıyor. Meizu M5s kalitesini 8 çekirdekli olarak gösterilen işlemcisinden alıyor. Telefonda 3 GB RAM ve 16 GB /32 GB depolama alanı mevcut.Ayrıca Micro SD kart desteği özellide var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here