Ana sayfa Teknoloji McAfee Privacy Phone Telefonun özellikleri ve satış fiyatı

McAfee Privacy Phone Telefonun özellikleri ve satış fiyatı

McAfee'yi bir antivirüs yazılımından ibaret olarak bilenler şaşkınlığa uğradı. Çünkü McAfee Privacy Phone telefonu tam olarak aynı firmanın yeni ürünü ve özellikleri ile satış fiyatı gündemde yer aldı.

2
0

McAfee’yi bir antivirüs yazılımından ibaret olarak bilenler şaşkınlığa uğradı. Çünkü McAfee Privacy Phone telefonu tam olarak aynı firmanın yeni ürünü ve özellikleri ile satış fiyatı gündemde yer aldı.

Bilgisayarlarımızda bulunan anti virüs programlarının isimleri bir şekilde hep aklımızdadır. Sanal güvenliğimizi önemli ölçüde etkileyen bu yazılımlar arasından McAfee’yi bilmeyen yoktur.

Firma yalnızca bir yazılım değil aynı zamanda güvenlik ürünleri de üretiyor. Şimdilerde ise üst düzey güvenlik öğeleri barındıran bir telefon çalışmaları ile anılan McAfee, Privcacy Phone (Gizlilik Telefonu) adında bir akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor.

PRIVACY PHONE HAKKINDA

Cihaz üzerindeki tüm sanal ve fiziksel donanımların takip edilebilirliği kapatılabiliyor. Kameraların önü arzu edildiği şekilde tek bir klips ile kapanabiliyor, pil ve batarya kullanımı tamamen durdurulabiliyor, mobil ağlar anında kesilebiliyor.

Bu gibi temel özellikler ile güvenliğine düşkün olanların dikkatini çeken telefon klavye özelliğinde de büyük güvenlik önlemleri içerecek. Şimdilik yazılım ve donanımı hakkında pek bilgi paylaşılmayan cihazın 1.100 $ gibi bir satış fiyatıyla sahaya sunulacağı bilgisi gündemde yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here