Ana sayfa Kimdir Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Manken Kız Kimdir?

Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Manken Kız Kimdir?

2017 Yılında Mavi Jeans'in reklam yıldızlarından olan Kıvanç Tatlıtuğ'a eşlik eden mankenin kim olduğu gündeme damga vurdu.

6
0

2017 Yılında Mavi Jeans’in reklam yıldızlarından olan Kıvanç Tatlıtuğ’a eşlik eden mankenin kim olduğu gündeme damga vurdu.
 Her yıl farklı ve bir o kadar da iddialı isimler ile çalışmayı tercih eden Mavi Jeans, görünen o ki 2017 yılı için de bu geleneğinden vazgeçmiyor.  2017 yılı reklam filmleri için tekrar yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşan Mavi Jeans, reklam filmlerinde iddialı yüzleri bulundurmaya devam ediyor. Bu yıl için yayınlanan yeni reklam filminde izleyenlerin, kendisini Kıvanç Tatlıtuğ’a eşlik ederken gördüğü genç güzel ise şimdiden en az Kıvanç Tatlıtuğ kadar ilgi görmeyi başardı.

 “Mavi Jeans Reklamlarında Oynayan Manken Kız”

 Mavi Jeans’in en son yayınlanan reklam filminde en az Kıvaç Tatlıtuğ kadar başarılı bir oyunculuk sergileyen genç manken Cindy Mello, güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine toplarken “Mavi Jeans’in reklamlarında oynayan manken kız” olarak ülkemizde de ünlenmeye başladı. Yayınlanan reklam filminin ardından Kıvanç Tatlıtuğ’u bile gölgede bırakan güzel manken, adından uzun bir süre daha söz ettireceğe benziyor.

Cindy Mello Kimdir

 Mavi Jeans’in yayınlanan yeni reklam filminde Kıvanç Tatlıtuğ’a eşlik eden 22 yaşındaki Brezilyalı manken Cindy Mello, bugüne kadar bir çok farklı projede yer almasına karşı ilk defa Türkiye’de bir projede yer alıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here