Yeni dizi Masumiyet ikinci bölümüyle ekran arkasındaki izleyiciden büyük bir olumlu onay aldı. Dizide zengin iş adamları rolünü canlandıran oyuncuların kullanmış oldukları cep telefonları seyircinin dikkatini çekerek merak konusu oldu. Bu haberimizde sizler için dizide kullanılan cep telefonlarını araştırarak marka ve fiyat listelerini detaylarda yer vereceğiz.

Çarşamba günleri FOX TV’ de yayınlanan yeni dizi masumiyet ilginç bir tarafıyla gündeme geldi. Dizide usta oyunlarının canlandırdığı karakterlerin kullandıkları telefonlar ilgi odağı oldu. İşte o merak edilen telefonların marka ve fiyatları…

Dizide hüzünlü hayat hikâyesinin yanında başarısıyla herkesin sevdiği Ela karakteri cep telefonu iPhone 8’ dir. Bir ara çok tutulan iphone 8 model telefon güncel fiyatıyla 4500 TL ile 5.000 TL aralığındadır. İlker’in Ela’ya hediye olarak aldığı cep telefonuysa iPhone 12 Pro’dur. Iphone’nın en son modeli olarak bilinen bu telefonun fiyatı 16.000 TL ile 17.000 TL aralığındadır.

Masumiyet dizisi İlker’in telefonunun markası nedir?

Dizi gereği iş zengin iş adamı rolünü canlandıran İlker iPhone 12 Pro Max kullanarak farklı bir hava katıyor. Telefonun renginin mavi olması gözlerden kaçamayacak bir detay. Fiyatıysa 16 bin TL ile 17 bin TL aralığındadır.

Masumiyet Dizisi İrem’in Telefonunun Markası Nedir?

Dizinin sosyal medyada fenomeni İrem’se oldukça teknoloji ile haşır neşir birisi olarak yer alan bir karakter. Kullanmış olduğu telefon marka modeliyse Apple iPhone 12 Pro Max kullanıyor. Fiyatıysa 16.400 TL’dir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here