Merakla beklenen Masumiyet dizisinde Burçak aslında kimdir? Burçak karakterini canlandıracak olan oyuncu Sevgi Temel Ela’nın en yakın arkadaşı rolünü üstlenecektir. Burçak karakterinin kim olduğu ve özellikleri hakkındaki bilgiler haberimizde.

Fragmanlarıyla izleyicilerde merak uyandıran dizide Burçak karakterinin özelliği nedir. Karakteri canlandıran oyuncu Sevgi Temel hakkındaki detaylı bilgiler nelerdir? İşte sizler için araştırdığımız o detaylar!

 

Burçak karakteri kimdir?

Ela’nın en yakın arkadaşı olan Burçak Ela’yı çok seviyordur. Yakın arkadaşı Ela’nın hakkında birçok şey bilen Burçak İlker ile bir ilişki içerisinde olduklarını da bilmektedir. İlker’in tehlikeli biri olmadığını düşünen Burçak, arkadaşını bu ilişki hakkında her zaman desteklemiştir. Ancak, Ela’nın başına kötü şeyler gelebileceğini tahmin etmeyen Burçak yaşanan olaylardan kendisini sorumlu tutmaktadır.

 

Sevgi Temel hakkında bilgiler

1995’te dünyaya gelen oyuncu aslında bir tiyatrocudur. 2018 yılında Terörist adlı oyunda yer aldığı bilinmektedir. Sinemada oynadığı son film ise İki Ekmek adlı projedir. Diplomasını Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarından almıştır. 

26 yaşında olan oyuncunun boyu 1.68m, kilosu ise 45’tir. 

 

Sevgi Temelin erkek arkadaşı var mıdır?

Güzel oyuncunun şu anda bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here