Kanal 7 ekranların çok sevilen Masum dizisinin 30 Mart günü yayınlanacak olan 373. Bölüm özeti merak edildi. Masum dizisinin 373. bölüm özeti haberimizde yer almaktadır.

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum’un 30 Mart günü yayınlanacak 373. Bölümde Gora Daram’ın doğum gününde dans etmeye başlar, komşular ise Gora’yı dans ederken görünce ayıplarlar Mira ise Gora daha fazla rezil olmasın diye onu odaya kilitlemeyi önerir. Daram ise onu kaklı bulur ve Gora’yı odasına götürüp kitler. Urmi ise Gora’yı zor durumda bırakmak için Mira’nın meyve suyuna içki kattığını düşünür. 

Hetal ise Madu’nun bilerek yere düşürdüğü mektubu alarak Koki’ye verir. Koki mektubu okuyunca şok olur ve Madu Ahem’in kızını terk edip girdiği dramasını yapar, Ahem’in intihar edeceğinden korktuğunu söyler. Gopi onu susturarak Ahem’in geri döneceğini söyler. Madu konuşmaya çalışır fakat Gopi aile işlerine karışmamasını istemektedir ve Ahem gelene kadar tapınaktan çıkmayacağını söyler. Madu ‘seni sevmeyen biriyle kalmana müsade etmeyeceğim’ derken Gopi, Ahem ve Koki hakkında kötü konuşmamasını istememektedir. Gopi Ahem’i bulacağını söyler ama bu sırada vazo düşep kırılır. Gopi parçalarını toplamaya çalışırken eli yaralanır ve kanar. Koki, Gopi’ye yardım ederken Madu oralı olmaz. Gopi Koki ile Madu arasındaki farkın bu olduğunu, Koki’nin annesinden daha fazla ona değer verdiğini söyler. Ahem’in gerçek mektubu uçarak Gopi’nin önüne düşer. Ahem mektubunda kızının evliliğinde başarısız olduğunu ve ailesinin sorunları için kendini suçladığını söyler. Koki ise sahte mektubu kimin yazdığını Madu’ya bakarak sorgulamaktadır bu sırada Madu gerginleşmektedir. 

Gopi önce Ahem’i bulacaklarını daha sonra sahte mektup sırrını çözeceklerini söyler. Ertesi gün Gora elleri ve ayakları bağlanmış şekilde uyanarak bağırmaya başlar. Tüm aile odasına gider ellerini çözer.  Gora’nın yanında kalan Urmi dün çok sarhoş olduğunu ve onu bağlamak zorunda kaldıklarını söyler ama buradaki amacı Daram ile arasını açmaktır. Ahem uçurumun kenarına gelerek yaşadıkları düşünür bu sırada bir din adamı gelerek herkesin sıkıntı yaşadığını söyler bu yüzden şükretmesi gerektiğini açıklar. Ama Ahem din adamı gidince suya atlar. Din adamı ise bu olayı görerek tekrar gelir o sırada Ahem’in telefonu çalmaktadır din adamı ise telefonu açarak Ahem’in intihar ettiğini söyler. Bunları duyan Gopi ağlarken Koki ye duyduklarını anlatır. Gopi ilahi sesler duyduğunu söylerken Jiga, Kok ve Gopi farklı tapınaklara gider. 

Gopi ise tek başına arabada giderken Şaruk diye birinin arabasıyla çarpışır o sırada Şaruk polisi arayacağını söylerken Gopi ona yalvarır ve kocasını aradığını söyler. Adam ikna olur ve arabasına biner. Gopi’de arabasına biner ama arabası çalışmayınca adam kendi arabasına binmesini ister Gopi ise mecburen biner. Ahem bu sefer tapınakta ortaya çıkar ve Bitin dünya zevklerinden vazgeçtiğini söyleyerek pandit olmaya karar verdiğini açıklar.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here