Kanal 7’nin günlük yayınlanan dizisi Masum’da neler oluyor? Merak edilen hint dizisinde hangi enrtikalar dönüyor? Kimin maskesi düştü? Masum dizisine dair her şey burada!

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen günlük dizisi ‘Masum’ her gün farklı entrikalarla sonlanıyor. İzleyicisine yarın ne olacak sorusunu sorduruyor.

Seyircisini ekran başına kitleyen, Masum dizisinde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Dizinin meraklıları, her gün intenette dizide ne olup biteceğini aratıyor. 

Kanalın reyting rekorlarını alt üst eden dizisi gündüz kuşağında en sevilen yapımlardan biri oldu. İlgiyle takip eden dizide her hafta bambaşka olaylar cereyan ediyor. Özellikle ev hanımlarının takip ettiği bu dizi de ayrıntılar gün içerisinde haber sitemizde yer almaya devam edecektir. 

Koki’nin nerede olduğunu bilen Gopi bunu söyler. Yanına gidebilmek için zorlu bir mücadele gerekiyor. Gopi aile üyelerinden birilerini arayarak Koki’yi aramak için yola çıkarlar. Koki’nin yerini tespit ederler; fakat oraya gitmek dursun orada durmak bile imkansızdır. Biri var mı yok mu diye kontrol ederler.

Gora’nın adamı kimseyi annenin yanına sokmaz. Kargaşa oluşur ve Urmi’nin kafasına vurarak bayıltır. Koki’yi öldüreceklerini söyler. 

Dışarda olanlar duydukları ses karşı tepki gösterirler. Koki’yi bırakmalarını isterler ve onun üzerine mahsur kaldığı yerin kapağını açarak onu kurtarmaya çalışırlar. 

Zamanlamanın doğru olmasıyla birlikte içerideki suyu boşalttırarak kurtarırlar. 

Kurtulan Koki, Prelamlatanın yüzünü ortaya çıkararak ona tokat atar. Kendisini tankta mahsur tuttuklarına dair sinirle saldıran Koki, kim tarafından mahsur bırakıldığını öğrenmek için onu sarsar. Gerçek ortaya çıktığında ise tokatmaya kalkışır. 

Orada bulunduklarında kimseye güvenemeyeceğini söyleyen Koki, bunu yapanın defolmasını ister ve oradan çıkarılmasını ister. Zor bela oradan atılrı. Koki ve ailesi araca binerek oradan uzaklaşır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here