Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Masum’da heyecan devam ediyor. Masum dizisinde 405’inci bölüm bitti. Peki bu bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar.

Kokila ve Gopi Dharam’ın hayatta olduğunu delillendirmek nedeniyle iz peşine düşer. Meera’nın polis güçleri tarafından karakoldan çıkartılarak dışarı gönderilir. Ahem ve Jigar Meera’yı dövülmüş bir şekilde  görünce kendisine kimin vurduğunu sormaya başlarlar. Fakat polis Ahem ve Meera’nın daha çok konuşmasına izin vermeden araca bindirir.

Gora’nın oldukça neşelidir. Suçu bulunmayan Meera hapishaneye girerken, Dharam da Meera’yı tuttuğu için bunca süredir komada tabipler eli ile komada uyutulmaya devam edilmekte. Olaylar Gora’nın istediği gibi gelişir.

Naiya Gora ile bulıuşur ve çocuk meselesi gündeme gelir. Vidya’nın çocuğu vermeme ihtimalini göz önünde bulundurmasını ister. Gora tepki göstererek ne pahasına olursa olsun bebeği ondan alacağını ve ona bir daha yüzünü göstermeyeceğini ifade eder. Gora çok öfkedir ve dışarı çıkmaya hazırlanırken kapıda Gopi ve Kokila’yı görür niye burada olduklarını sorar.

Gopi ve Kokila’nın yegane isteklerinin Dharam’ın gerçekten ölmediğini anlamak istediklerini burada olduklarını söyler. . Gora hangi sebeble buraya geldiklerini defaayle sorunca Kokila, onunla barış içerisinde konuşmaya geldiklerini ifade eder. Gora oğlunu katleden,canına kıyan Meera’nın idam edilmesini mahkeme heyetinden isteyeceklerini söyleyince Gopi “Bunu Dharam işitince ne diyeceksin?  Ara ve kendisine sor Dharam’a” deyince Gora numaradan bayılıyor gibi yapar. Eve hekim gelir.

Gopi ve Kokila Gora’nın yanından çıkıp kendi aralarında konuşma yaparak ileride neler yapacaklarına karar verirler.Bu konuşmaları Shravan işitir. Kokila ve Gopi’ye tepki gösterir.

Gopi ve Kokila delil peşinde koşmaya devam ederler ve hastanin yolunu tutarlar. Bu arada Jigar telefonlar Gopi’yi arar Meera konusunda Gopi ile görüşmek ister ama telefona Kokila bakar ve araba kullandığını söyler.

Shravan ise Vidya’yı anarak ağlamaya başlar.

Gopi ve Kokila hastaneye geldidklerinde memura “Dharam Suryavanshi” adlı hastanın burada yatıp yatmadığını sorar. Görevli o adlı bir hastanın olmadığını yüzlerine karşı söyler lakin “Dharam Shah” adına hastanın olduğunu söyler.

O hastanın odasına bakmak isteselerde görevli buna asla müsade etmez ve delil bulamadan hastaneden dönerler.

Masum dizisinin özeti haber sitemizde olamaya devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here