Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum’da on bölümde neler olduğu merak konusu oldu. İzleyiciler dizinin son bölümünün özetini merak ediyor. İşte Masum dizisi son bölüm özeti…

Son bölümde Sona yanlışlıkla Tolu yerine Molu’yu kaçırdı. Ardından Modiler onların peşine düştü. Gora ise Mira’ya gerçek niyetlerini anlattı. Daram ile birlikte olmasına asla izin vermeyeceğini  itiraf etti. Öbür taraftan ise Sona’nın kamyoneti panapuri satan araç ile çarpıştı. Sona bir yandan araç sahibi ile tartışırken adamları ise polis geldiğinde iyi olmayacağını söyleyerek kaçtı.

Jigar, Tolu ve Gopi aramalar sonunda satıcının bulunduğu yere kadar geldi. Satıcı onlara Sona ve adamları ile kavga ettiğini onların da kaçtığını söyledi. Tolu yerde bulduğu küpenin Sona’ya ait olduğunu dile getirdi. O esnada polisler geldi. Jigar, Sona ve yanındaki adamları bulmak için yardım istedi. Polis ise şikayet olmadan yardım edemeyeceğini dile getirdi.

Bu sahnelerin dışında mutfakta görevli olan Durga, Vidya’dan eski sarilerinden istedi. Daha önce çarşıya gitmediğini söyleyen Durga yeni sari giymek istediğini söyledi. Vidya ise onun isteğini kabul etti ve ona sari getirmeye gitti. Daha sonra Darga yemek pişirdiği esnada üzerine kızgın yağ sıçradı ve o acı ile çığlık atmaya başladı. Bunu duyan Vidya koşarak onun yanına geldi. Daha sonra Şaravan’a gitti ve annesini hastaneye götürmesini istedi. Doktor Durga’yı tedavi etti ve bu gecenin kritik olduğunu dile getirdi. Şaravan ise Gora’yı arayarak Vidya’nın hastanede kalacağını iletti. Durga’nın üzerine yağ sıçraması da Gora’nın işiydi.

Öbür sahnede ise Kokila polise kendi bizzat şikayette bulunacağını söyledi. Madu ise sırlarının ortaya çıkmasından korkuğu için onun ayağına kapandı. Koki ise 2 saat içerisinde bulunmazlarsa polise bildireceğini söyledi. Tolu tapınağa gitti ve orada Sona’nın sesini işitti. Sona ise adamlarının yardımı ile Molu’yu panditin karşısına kafası kapalı olarak çıkardı. Pandite nikahlarını kıymasını söyledi. Bu esnada Tolu’nun sesi geldi. Sona ise şoka uğradı. Arkasına baktığı anda Tolu’nun yüzünü gören Sona, Molu’nun kafasındaki örtüyü kaldırdı ve hata yaptığını anladı.

Tolu bu görüntü karşısında içler acısı bir konuşma yaptı. Bu esnada Sona’nın adamları Tolu’ya daldı. Tolu ise onları başından savdı ve Molu’nun yanına gitti. Tam adamlar onun kafasına vuracaktı ki Sona eline aldığı bir sopa ile adamları dövdü. Ardından Sona tüm gerçeği Tolu’ya anlattı. Tolu eğer evlenirlerse Modi ailesinin onu kabul edeceğini söyledi.

Molu ise bu karar için ailesine sorması gerektiğini dile getirdi. Sona ise şimdi orada onunla evlenmezse ayrılacağını söyledi. Tolu ise Gopi’nin önceden söylediği kalbinin sesini dinle öğütünü hatırladı ve evlenmeye karar verdi. Öbür taraftan ise Gora yaptığı yeni plan için Gopi’yi aradı ve ona ondan özür dilemek istediğini söylemek için aradığını söyledi. Gopi ise bu değişime inanamadığını dile getirdi. Tam o esnada Gora yine gerçek yüzünü gösterdi ve Mira’yı öldüreceğini dile getirdi. Bunu duyan Gopi anında Gora’nın evine gitmek için yola çıktı.

Gora ise Gopi gelmede evvel Mira’nın ve Daram’ın içeceklerine bhang kattı. Mira ve Daram bunun üzerine sarhoş oldu. Gora ise Gopi’nin gelmesini beklemeye koyuldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here